Gadżet roku 2018 - głosuj i wygraj fantastyczne nagrody w sklepie ThinkStore ciekawostki   W 2018 r. powstał ThinkStore ? sklep z najciekawszymi, wyselekcjonowanymi akcesoriami do sprzętu Apple, który szybko zyskał ogromną popularność wśród fanów nadgryzionego jabłka w Polsce. gadzetroku 1

Gadżet roku 2018 – głosuj i wygraj fantastyczne nagrody w sklepie ThinkStore

W 2018 r. powstał ThinkStore ? sklep z najciekawszymi, wyselekcjonowanymi akcesoriami do sprzętu Apple, który szybko zyskał ogromną popularność wśród fanów nadgryzionego jabłka w Polsce.

Dlatego zespół sklepu ThinkStore postanowił podsumować poprzedni rok wybierając ?Gadżet roku 2018? ? najlepszy Waszym zdaniem produkt, który znajduje się w ich sklepie.

Zanim jednak zaczniecie wybierać gadżet roku, musicie wiedzieć, że ?delikatnie? zawężono pole wyboru. Ponieważ w ofercie sklepu znajduję się blisko 4000 produktów i ich liczba stale rośnie, postanowiono ułatwić Wam wybór do dziesięciu najlepiej sprzedających się produktów w sklepie w 2018 r. To spośród nich możecie wybierać ?Gadżet roku?.

Tę preselekcję właściwie zrobiliście Wy ? głosując portfelami, kupując to, co uznaliście za najciekawsze w ofercie sklepu ThinkStore.

Zagłosuj na najlepszy produkt 2018 roku!

Pamiętaj, że Twój wybór jest niezwykle ważny. Produkt, który zostanie przez Was wybrany, zostanie odpowiednio oznaczony w ThinkStore ?Produkt roku 2018? i będzie szeroko promowany zarówno przez ThinkStore, jak i przez jego producenta i dystrybutora.

Konkurs! Wygraj gadżet roku i inne nagrody!

Ponieważ wybór produktu roku to duże wydarzenie, postanowiono uczcić je w odpowiedni sposób. Dlatego sklep ThinkStore przygotował dla Was kilka atrakcyjnych nagród:

  • Nagroda główna: produkt, który zostanie ?Gadżetem roku?.
  • Druga nagroda: status klienta VIP w ThinkStore ? dożywotni rabat na zakupy.
  • Dwie trzecie nagrody: dwa kupony podarunkowe o wartości 100 zł każdy.
  • Trzy czwarte nagrody: trzy kupony podarunkowe o wartości 50 zł każdy.

Jak wygrać?

Aby dowiedzieć się jak wygrać powyższe nagrody, wejdź na stronę sklepu ThinkStore  i dowiedz się więcej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top