OneTech10.01.2020
Galaxy Bloom – tak będzie nazywał się nowy składany smartfon Samsunga

Samsung przeprowadził zamkniętą prezentację dla swoich partnerów na CES 2020, na której zademonstrował produkty, które nie zostały jeszcze ogłoszone, w tym smartfon ze składanym wyświetlaczem Galaxy Bloom.

Podczas prezentacji dyrektor generalny Samsung Mobile Dong Jin Co podał oficjalną nazwę następcy Galaxy Fold. Następny składany smartfon nazywa się Galaxy Bloom.

Według koreańskich doniesień medialnych projektanci Samsunga zainspirowali się produktem Lancome do stworzenia klapki. To wyjaśnia nazwę i formę gadżetu.

Jak wcześniej informowaliśmy, nowy składany smartfon otrzyma warstwę ultra-cienkiego szkła na górze wyświetlacza zamiast plastiku zastosowanego w oryginalnym Galaxy Fold. Ponadto Galaxy Bloom będzie pierwszym smartfonem z możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 8K.

Oprócz wersji demonstracyjnej Galaxy Bloom firma potwierdziła informacje o nowej nazwie flagowego smartfona z serii Galaxy S. Trzy modele, które zostaną zaprezentowane podczas prezentacji Galaxy Unpacked 11 lutego, będą się nazywać S20, S20+ i S20 Ultra.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl