OneTech02.09.2019
Garmin Fenix ​​6X Pro Solar – pierwszy SmartWatch zasilany energią słoneczną

Popularny producent luksusowych zegarków Garmin wprowadził nowy zestaw zegarków, seria Fenix ​​6, która składa się z kilku modeli.

Tym, który najbardziej przykuł naszą uwagę, jest Fenix ​​6X Pro Solar, który jest bezsprzecznie pierwszym SmartWatchem zasilanym energią słoneczną.

Fenix ​​6X Pro Solar jest wyposażony w ogniwo słoneczne, które stanowi przezroczystą warstwę na górze wyświetlacza. Panel słoneczny, który został nazwany Power Glass, zapewnia do 3 dni zasilania z baterii lub 6 godzin użytkowania GPS.

Zegarek posiada ma 1,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 280 x 280 pikseli. Fenix ​​6X Pro Solar oferuje nawigację, mapy topograficzne i mapy narciarskie oraz wiele innych. Urządzenie ma również moduły do ​​wspinaczki ClimbPro, wysokościomierz, barometr, GPS, GLONASS i moduły Galileo, które służą do śledzenia Twojej lokalizacji.

Ponadto zegarek może wytrzymać ciśnienie wody 10 ATM (większość inteligentnych zegarków ma 5 ATM), a także wyposażony jest w czujniki tętna i poziomu tlenu we krwi.

Zegarek posiada 32 GB przestrzeni dyskowej, którą można wypełnić muzyką Spotify, Deezer i Amazon Music i słuchać na słuchawkach Bluetooth. Możesz także wyświetlać powiadomienia z telefonu i korzystać z niektórych aplikacji. Możesz także skorzystać z Garmin Pay. Na pokładzie jest również łączność Wi-Fi i mapa. Garmin Fenix ​​6X Pro Solar kosztuje 1150 USD.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl