garmin

Garmin wprowadza na rynek nowe zegarki serii Forerunner

Garmin, jedna z wiodących marek zegarków sportowych, ogłosiła wprowadzenie na rynek dwóch nowych inteligentnych zegarków Forerunner – model 965 i 265.

Oba zegarki zostały zaprojektowane z myślą o biegaczach i oferują szereg zaawansowanych funkcji treningowych oraz monitorowanie zdrowia.

Garmin wprowadza na rynek nowe zegarki serii Forerunner ciekawostki garmin Forerunner 965, garmin Forerunner 265, Garmin  Garmin, jedna z wiodących marek zegarków sportowych, ogłosiła wprowadzenie na rynek dwóch nowych inteligentnych zegarków Forerunner - model 965 i 265. garmin1

Model Forerunner 265 jest dostępny w dwóch rozmiarach: 42 mm i 46 mm. Większa wersja może działać do 24 godzin na jednym ładowaniu ze śledzeniem GPS, a także do 15 dni jako konwencjonalny smartwatch. Mniejsyz model oferuje do 20 godzin przy korzystaniu z GPS i do 13 dni bez geo-trackingu. Obie wersje otrzymują czujniki Pulse Ox, autorski monitoring energii Body Battery, a także funkcje śledzenia snu, stresu, cyklu menstruacyjnego i ciąży. Monitorują również V02 max (maksymalna ilość tlenu, jaką możesz zużyć w ciągu minuty w oparciu o Twoją wagę), zmienność rytmu serca (HRV), ogólną jakość snu, tolerancję na ćwiczenia i wiele innych metryk.

Forerunner 965 to model z wyższej półki, wyposażony w 1,4-calowy wyświetlacz AMOLED i obudowę o średnicy 47 mm. Zegarek jest w stanie zapewnić do 31 godzin pracy na baterii w trybie GPS i do 23 dni w trybie smartwatcha. Oprócz wszystkich funkcji tańszego modelu, 965 mierzy dodatkowo współczynnik obciążenia (stosunek między obciążeniem treningowym sportowca a tym, co jest w stanie udźwignąć), informacje o wytrzymałości w czasie rzeczywistym, pozwalające zarządzać poziomem obciążenia oraz pokazuje szczegółowe informacje podczas wspinaczki (w tym nachylenie, dystans i wzrost wysokości). Zegarek posiada również wbudowaną mapę i dodatkową pamięć na muzykę.

Oba modele oferują pełne wsparcie dla GPS oraz łączność Bluetooth, Wi-Fi i ANT+. Oznacza to, że użytkownicy mogą łatwo synchronizować swoje dane z aplikacjami treningowymi i innymi urządzeniami sportowymi. Ponadto, oba modele oferują wysokiej jakości ekran OLED, który jest wyjątkowo jasny i wyraźny, nawet w jasnym słońcu.

Forerunner 965 trafi do sprzedaży pod koniec marca w cenie 600 dolarów, natomiast Forerunner 265 jest już dostępny w niektórych krajach w cenie 450 dolarów niezależnie od rozmiaru.

Jak Wam się podobają nowe modele zegarków? Czy jednak wolicie Apple Watch? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Czytaj także:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top