OneTech15.09.2020
Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple “Time Flies”

Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPady i Apple Watch.

Dzisiejsza konferencja będzie drugą już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. Dziś wieczorem gigant z Cupertino zaprezentuje światu nowe iPady Air 4 2020, Apple Watch Series 6 i po cichu wierzymy, że pojawi się dziś także iPhone 12, ale na ten temat są różne zdania.

O której godzinie rozpoczyna się dzisiejsza prezentacja Apple

Dzisiejsza konferencja rozpocznie się jak wspomniałem na początku o godzinie 19:00  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać dzisiejszą prezentację Apple Watch Series 6 i iPad Air 4 2020

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, ale również i na YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie dzisiejszej prezentacji. Dlaczego? Przekaz działać będzie niemal na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać przekaz zarówno na Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na prezentacji.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl