Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple "Time Flies" polecane, ciekawostki wrzesniowa konferencja Apple, Wideo, Time Flies, przekaz na zywo, prezentacja na zywo, prezentacja iPad Air, prezentacja Apple 2020, na zywo, livestream time flies, Live, konferencja Time flies, iPhone 12, iPad Air 4 2020, gdzie ogladac dzisiejsza prezentacje Apple, gdzie ogladac, dzisiejsza prezentacja Apple na żywo, Apple Watch Series 6, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPady i Apple Watch. konferencja

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple “Time Flies”

Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPady i Apple Watch.

Dzisiejsza konferencja będzie drugą już w tym roku prezentacją, która odbędzie się w formie wirtualnej bez publiczności, ale to już zapewne wiecie. Dziś wieczorem gigant z Cupertino zaprezentuje światu nowe iPady Air 4 2020, Apple Watch Series 6 i po cichu wierzymy, że pojawi się dziś także iPhone 12, ale na ten temat są różne zdania.

O której godzinie rozpoczyna się dzisiejsza prezentacja Apple

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple "Time Flies" polecane, ciekawostki wrzesniowa konferencja Apple, Wideo, Time Flies, przekaz na zywo, prezentacja na zywo, prezentacja iPad Air, prezentacja Apple 2020, na zywo, livestream time flies, Live, konferencja Time flies, iPhone 12, iPad Air 4 2020, gdzie ogladac dzisiejsza prezentacje Apple, gdzie ogladac, dzisiejsza prezentacja Apple na żywo, Apple Watch Series 6, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPady i Apple Watch. 1@2x 38

Dzisiejsza konferencja rozpocznie się jak wspomniałem na początku o godzinie 19:00  i będzie transmitowana bezpośrednio z Apple Park.

Jak i gdzie oglądać dzisiejszą prezentację Apple Watch Series 6 i iPad Air 4 2020

Gdzie i jak oglądać dzisiejszą konferencję Apple "Time Flies" polecane, ciekawostki wrzesniowa konferencja Apple, Wideo, Time Flies, przekaz na zywo, prezentacja na zywo, prezentacja iPad Air, prezentacja Apple 2020, na zywo, livestream time flies, Live, konferencja Time flies, iPhone 12, iPad Air 4 2020, gdzie ogladac dzisiejsza prezentacje Apple, gdzie ogladac, dzisiejsza prezentacja Apple na żywo, Apple Watch Series 6, Apple  Już dziś wieczorem po godzinie 19 rozpocznie się na pewno przez wszystkich długo wyczekiwana konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną między innymi nowe iPady i Apple Watch. Event Apple

Przekaz na żywo będzie dostępny w różnych miejscach: Apple TV, na stronie Apple, ale również i na YouTube.

I to właśnie ten ostatni naszym zdaniem jest najszybszą i najlepszą opcją umożliwiającą oglądanie dzisiejszej prezentacji. Dlaczego? Przekaz działać będzie niemal na wszystkich platformach, więc bez zbędnego kombinowania będzie  można oglądać przekaz zarówno na Android, Windows, iOS czy macOS.

Wystarczy, że kliknięcie w poniższy link i gotowe.

Pamiętajcie, aby być dziś wieczorem z nami. Postaramy się jak co roku jako jedni z pierwszych przedstawić Wam wszystkie nowości jakie zobaczymy na prezentacji.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry