Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo! ciekawostki Za darmo, test iPhone, Przecena, Promocja, iOS, Geekbench 5 za darmo, Geekbench 5, Apple  Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach. geekbench5 1300x700

Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo!

Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach.

Obsługa samej aplikacji jest bardzo prosta. Wszystko co musicie zrobić, to po instalacji wcisnąć przycisk ‘Run Benchmark’ i to wszystko. Po wykonaniu wszystkich testów na ekranie pojawi się pełny raport wydajności naszego sprzętu.

Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo! ciekawostki Za darmo, test iPhone, Przecena, Promocja, iOS, Geekbench 5 za darmo, Geekbench 5, Apple  Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach. geekbench4

Aplikację możecie pobrać z App Store klikając w ten link. Spieszcie się, bo czas promocji jest na pewno ograniczony. Geekbench 5 można instalować zarówno na iPhone jak i i iPad. Gorąco polecamy!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top