Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo! ciekawostki Za darmo, test iPhone, Przecena, Promocja, iOS, Geekbench 5 za darmo, Geekbench 5, Apple  Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach. geekbench5 1300x700

Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo!

Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach.

Obsługa samej aplikacji jest bardzo prosta. Wszystko co musicie zrobić, to po instalacji wcisnąć przycisk ‘Run Benchmark’ i to wszystko. Po wykonaniu wszystkich testów na ekranie pojawi się pełny raport wydajności naszego sprzętu.

Geekbench 5 na iOS dostępny za darmo! ciekawostki Za darmo, test iPhone, Przecena, Promocja, iOS, Geekbench 5 za darmo, Geekbench 5, Apple  Geekbench 5 to apka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej zadaniem jest testowanie wydajności procesor,  pamięci RAM i baterii w naszych iUrządzeniach. geekbench4

Aplikację możecie pobrać z App Store klikając w ten link. Spieszcie się, bo czas promocji jest na pewno ograniczony. Geekbench 5 można instalować zarówno na iPhone jak i i iPad. Gorąco polecamy!

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry