Geekbench 5

Geekbench 5 oficjalnie wydany

Geekbench 5 został właśnie wydany i jest obecnie dostępny na macOS, iOS, Windows i Linuksa.

Pojawił się nowy test wydajności dla procesora, a ponadto zwiększono dostęp do pamięci podczas testów. Podczas testu emulowane jest używanie najnowszych aplikacji dla danego systemu operacyjnego, co powinno pomóc w realnym obliczeniu wydajności danego procesora.

Geekbench 5 oficjalnie wydany ciekawostki macos, Linux, Geekbench 5, Aplikacja  Geekbench 5 został właśnie wydany i jest obecnie dostępny na macOS, iOS, Windows i Linuksa. Geekbench info 379x350
Compute to test wydajności dla układu graficznego, ale tym razem dodano wsparcie dla API Vulkan, poza nim jest oczywiście Metal, CUDA i OpenCL.

Zmian doczekał się również interfejs, ponieważ dodano wsparcie dla ciemnego motywu w przypadku macOS Mojave. Podobnie będzie z iOS, ale motyw pojawi się później.

Geekbench 5 oficjalnie wydany ciekawostki macos, Linux, Geekbench 5, Aplikacja  Geekbench 5 został właśnie wydany i jest obecnie dostępny na macOS, iOS, Windows i Linuksa. Geekbench 387x350

Warto dodać, że program wspiera wyłącznie 64 – bitowe procesory/układy scalone. Niebawem pojawi się również na Androidzie.

Musicie pamiętać, że Geekbench 5 to płatna aplikacja, więc pełnię jej możliwości wykorzystacie wyłącznie po wykupieniu licencji. W przypadku iOS podstawowa wersja będzie darmowa do 10 września.

Aplikację na macOS możecie pobrać stąd.

Wersja na iOS poniżej.

[app 1435082414]

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry