Genialny koncept pokazujący jak powinny wyglądać widgety na ekranie głównym w iOS 14 polecane, ciekawostki widgety ne ekranie głównym, Wideo, koncept, iOS 14  Jedną z nowości w tegorocznym iOS 14 mają być widgety na ekranie głównym. Zastanawialiście się kiedyś jak będzie to wyglądać? My mamy nadzieję, że tak jak na dzisiejszym koncepcie. Zobaczcie! iOS14 1

Genialny koncept pokazujący jak powinny wyglądać widgety na ekranie głównym w iOS 14

Jedną z nowości w tegorocznym iOS 14 mają być widgety na ekranie głównym. Zastanawialiście się kiedyś jak będzie to wyglądać? My mamy nadzieję, że tak jak na dzisiejszym koncepcie. Zobaczcie!

Poniżej mamy dla Was dość krótkie wideo pokazujące jak naszym zdaniem powinny wyglądać widgety na ekranie głównym iPhone?a czy iPada z iOS 14. Widget dodajemy w taki sam sposób jak te aktualnie dostępne w iOS 13 czy iOS 12, czyli z dodatkowego menu, które pojawia się przez dłuższe przytrzymacie ikony aplikacji.

Jak Wam się ten koncept podoba? Chcielibyście, aby tak właśnie wyglądały widgety na ekranie Waszego iUrządzenia? Dajcie znać w komentarzach.

Genialny koncept pokazujący jak powinny wyglądać widgety na ekranie głównym w iOS 14 polecane, ciekawostki widgety ne ekranie głównym, Wideo, koncept, iOS 14  Jedną z nowości w tegorocznym iOS 14 mają być widgety na ekranie głównym. Zastanawialiście się kiedyś jak będzie to wyglądać? My mamy nadzieję, że tak jak na dzisiejszym koncepcie. Zobaczcie! MOFT
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry