Gigant z Cupertino wyda pół miliarda dolarów na Apple Arcade ciekawostki gry apple, apple arcade, Apple  Już tej jesieni Apple uruchomi nową usługę Apple Arcade z płatnym dostępem do ponad 100 gier. Ile Apple wyda na rozwój gier? Arcade

Gigant z Cupertino wyda pół miliarda dolarów na Apple Arcade

Już tej jesieni Apple uruchomi nową usługę Apple Arcade z płatnym dostępem do ponad 100 gier. Ile Apple wyda na rozwój gier?

Cena subskrypcji dla użytkowników nadal nie została ujawniona, ale Financial Times podaje, że firma wyda około 500 milionów dolarów na rozwój gier dostępnych w usłudze. Całkiem sporo.

Gigant z Cupertino wyda pół miliarda dolarów na Apple Arcade ciekawostki gry apple, apple arcade, Apple  Już tej jesieni Apple uruchomi nową usługę Apple Arcade z płatnym dostępem do ponad 100 gier. Ile Apple wyda na rozwój gier? arcade 1

Apple ma zaoferować deweloperom także specjalny bonus jeśli ich gry pozostają wyłącznie w usłudze Arcade. 9to5Mac informuje, że deweloper jeśli będzie chciał to będzie mógł udostępnić swoją grę na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale nie użytkownikom Androida.

Oczywiście te 100 specjalnych gier nie można pobrać do App Store bez subskrypcji. Zostaną one wydane na iPadzie, iPhonie, Apple TV i Mac z synchronizacją międzyplatformową w iCloud. Start usługi przewidziany jest na jesień tego roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry