Gimbale FeiyuTech Vimble 2 i WenPod GP1+ dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie ciekawostki Wideo, stabilizator ekranu, stabilizator do kamery, stabilizator do IPhone, Promocja  No i mamy kolejny wpis pozwalający zaoszczędzić kilka stówek. Tym razem chcemy Wam polecić dwa gimbale. Jeden dla iPhone, a drugi dla GoPro.  gimbal 3

Gimbale FeiyuTech Vimble 2 i WenPod GP1+ dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie

No i mamy kolejny wpis pozwalający zaoszczędzić kilka stówek. Tym razem chcemy Wam polecić dwa gimbale. Jeden dla iPhone, a drugi dla GoPro.

FeiyuTech Vimble 2

Gimbale FeiyuTech Vimble 2 i WenPod GP1+ dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie ciekawostki Wideo, stabilizator ekranu, stabilizator do kamery, stabilizator do IPhone, Promocja  No i mamy kolejny wpis pozwalający zaoszczędzić kilka stówek. Tym razem chcemy Wam polecić dwa gimbale. Jeden dla iPhone, a drugi dla GoPro.  gimbal

FeiyuTech Vimble 2 to innowacyjny gimbal do smartfonów, charakteryzujący się przemyślanym designem oraz dużą ilością funkcjonalności. W tym niewielkim urządzeniu kryje się najbardziej zaawansowana technologia, gwarantująca niespotykaną dotąd stabilizację i płynność nagrywania. Gimbal jako jeden z nielicznych posiada wysuwany kijek, który ułatwia nagrywanie wideo.

Kod: VIMB84

Po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli zakupić urządzenie za jedyne 84 dolary. Więcej informacji, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Poniżej mamy dla Was jeszcze krótkie wideo prezentujące możliwości gimbala.

WenPod GP1+ Adventure Camera Stabilizer

Drugie urządzenie to WenPod GP1+ czyli gimbal dla kamer GoPro. Jak widzicie gimbal posiada wszystko to co powinien posiadać profesjonalny stabilizator, a dodatkowo WenPod wyposażony jest w specjalny 3,5-calowy ekran, dzięki czemu nagrywanie staje się jeszcze przyjemniejsze.

Normalna cena tego urządzenia to prawie 200 dolarów, ale po skorzystaniu z naszej oferty będziecie mogli go zakupić o połowę taniej, czyli za blisko 100 dolarów!

Poniżej możecie zobaczyć WenPod GP1+ w akcji.

Więcej na temat gimbala, a także link do sklepu znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top