Michał13.07.2018
Gimbale Hohem BUFF i iSteady Pro dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach

Kolejny wpis, dzięki któremu będziecie mogli zaoszczędzić kilka stówek. Poniżej mam dla Was kolejne dwa stabilizatory.

Dzięki uprzejmości TomTop mamy dla Was kolejne dwie promocje, dzięki którym będziecie mogli zakupić stabilizatory obrazu dla iPhone i nie tylko w naprawdę super atrakcyjnych cenach.

hohem Buff

hohem Buff to aluminiowy 3-osiowy gimbal dla smartfonów z ekranami do 6-cali. Gimbal posiada zaawansowany system stabilizacji, opcję śledzenia obiektu, tryb panoramy i wiele, wiele więcej. Urządzenie można także ładować bezpośrednio za pomocą USB.

Koszt urządzenia po skorzystaniu z naszej promocji to jedyne  89,99 dolarów. W sieci takie urządzenia normalnie kosztują blisko 160 dolarów. Więcej na temat gimbala, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

hohem iSteady Pro

Drugi gimbal to hohem iSteady Pro. Jest ti gimbal, który został zaprojektowany do wszystkich kamer sportowych (Gopro Hero 6/5/4/3, Sony RXO, SJCAM, YI cam). Urządzenie posiada oczywiście zaawansowany system stabilizacji, a także wszystkie funkcje, które powinien posiadać profesjonalny stabilizator. Bardzo dużym plusem jest czas pracy tego stabilizatora. Urządzenie potrafi pracować do 12 godzin ma jednym ładowaniu.

Koszt urządzenia po skorzystaniu z naszej promocji to 79,99 dolarów. Normalnie gimbal kosztuje blisko 160 dolarów. Więcej na temat urządzenia, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Kolejne promocje już wkrótce!

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz