ios17

Główne nowości i funkcje iOS 17 ujawnione

W sieci pojawiła się długa lista nowości, jakie użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą spodziewać się w nadchodzącej wersji systemu iOS 17.

Według informacji przekazywanych przez różne źródła, nowa wersja systemu będzie skupiała się na usprawnieniu istniejących funkcjonalności oraz wprowadzeniu całkiem nowych.

Jedną z najbardziej oczekiwanych zmian jest wprowadzenie interaktywnych widżetów na ekranie głównym. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli mieć dostęp do aktywnych przycisków, suwaków, aktualizowanych informacji i innej dynamicznej zawartości bez konieczności otwierania aplikacji. To z pewnością ułatwi i przyspieszy korzystanie z ulubionych funkcji, a także pozwoli zaoszczędzić czas.

Główne nowości i funkcje iOS 17 ujawnione ciekawostki ułatwienia dostępu, spotlight, przyspieszenie, Powiadomienia, iPhone, iPad, ios 17 supported devices, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 iphone x, ios 17 iphone 8, ios 17 co nowego, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, interaktywne widżety, Dynamic Island, Centrum Sterowania, Błędy, aplikacje Zdrowie, aparat, Always on Display, aktualizacje  W sieci pojawiła się długa lista nowości, jakie użytkownicy iPhone'ów i iPadów mogą spodziewać się w nadchodzącej wersji systemu iOS 17. spotlight

Kolejną zapowiadaną zmianą jest znaczne ulepszenie wyszukiwania Spotlight, choć szczegóły na ten temat nie są jeszcze znane. Wspomniano również o poważnych zmianach w Centrum Sterowania, które już wcześniej pojawiły się w doniesieniach na temat iOS 17. Oczekuje się, że ta funkcjonalność zostanie przeprojektowana, aby była bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze.

Nie zabraknie także zmian w ustawieniach użytkownika dotyczących ułatwień dostępu, które były już obecne w jednej z wersji beta iOS 16.2, ale szybko zniknęły. Z pewnością wielu użytkowników z niecierpliwością czeka na wprowadzenie tych ulepszeń, które z pewnością pomogą osobom z niepełnosprawnościami w korzystaniu z urządzenia.

Główne nowości i funkcje iOS 17 ujawnione ciekawostki ułatwienia dostępu, spotlight, przyspieszenie, Powiadomienia, iPhone, iPad, ios 17 supported devices, ios 17 kiedy, ios 17 jakie telefony, ios 17 iphone x, ios 17 iphone 8, ios 17 co nowego, ios 17 beta profile, ios 17 beta, iOS 17, interaktywne widżety, Dynamic Island, Centrum Sterowania, Błędy, aplikacje Zdrowie, aparat, Always on Display, aktualizacje  W sieci pojawiła się długa lista nowości, jakie użytkownicy iPhone'ów i iPadów mogą spodziewać się w nadchodzącej wersji systemu iOS 17. always 1

Zmiany pojawią się także w trybie Skupienia,  Always-on Display, aparatu oraz aplikacji Zdrowie. Nie wiadomo jednak, jakie dokładnie będą to zmiany i jak wpłyną na korzystanie z tych funkcjonalności.

Wreszcie, Dynamic Island, funkcjonalność, która zadebiutowała wraz z wprowadzeniem iPhone 14 Pro, otrzyma także sporo ulepszeń. Dynamiczna wyspa to funkcja, która umożliwia wyświetlanie mini-aplikacji na ekranie głównym, jednak nie była ona do końca dopracowana i nie zyskała dużego zainteresowania ze strony użytkowników. W iOS 17 spodziewamy się więc, że zostanie ona znacznie ulepszona i bardziej użyteczna.

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zostanie wypuszczona finalna wersja iOS 17, ale z pewnością użytkownicy iPhone’ów i iPadów czekają na tę aktualizację z niecierpliwością. Możemy być pewni, że Apple pracuje nad ulepszaniem swojego systemu operacyjnego i słucha potrzeb swoich użytkowników, stąd też wiele z tych nowości jest wynikiem opinii i sugestii zgłaszanych przez społeczność.

Wprowadzenie interaktywnych widżetów na ekranie głównym, ulepszona wyszukiwarka Spotlight, Centrum Sterowania, nowe ustawienia trybu skupienia, Always-on Display, Aparat i aplikacje Zdrowie to tylko niektóre z wprowadzanych zmian. Wszystko to sprawia, że iOS 17 zapowiada się jako wersja systemu operacyjnego, która będzie miała dużo do zaoferowania dla swoich użytkowników.

Jednakże warto pamiętać, że ta lista zmian to jedynie przecieki i plotki, a nie potwierdzone informacje ze strony Apple. W związku z tym, należy podchodzić do tych doniesień z pewnym dystansem i czekać na oficjalne ogłoszenie ze strony producenta.

Jak zatem widzicie nadchodząca wersja systemu dla iPhone zapowiada się naprawdę ciekawie. Czekamy z niecierpliwością na oficjalne potwierdzenie wprowadzanych zmian i ogłoszenie daty premiery iOS 17. Dla przypomnienia dodamy, że oficjalna prezentacja odbędzie się 5 czerwca 2023 podczas WWDC 2023.

Możesz być zainteresowany
Źródło:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top