OneTech25.05.2020
GOOD PROMO – strefa gorących promocji

Każdy z nas kocha promocje. My również. Dlatego dziś chcemy przedstawić Wam STREFĘ GORĄCYCH PROMOCJI w której każdy znajdzie coś dla siebie. Są tutaj m.in. paski dla Apple Watch, szkła na ekran iPhone, a także wiele produktów zgodnych z HomeKit. Musicie to zobaczyć.

Poniżej przygotowaliśmy dla Was 5 naszym zdaniem najciekawszych produktów, które dostępne są aktualnie w specjalnej kategorii GOOD PROMO w sklepie ThinkStore.pl.

01. Crong Crystal Slim Cover – Etui iPhone 11 Pro (przezroczysty)

Oryginalne etui marki Crong z serii Crystal Slim Cover do iPhone’a 11 Pro to obudowa ochronna wykonana z super elastycznego poliuretanu termoplastycznego. Etui jest w całości przezroczyste i ekstremalnie cienkie, dzięki czemu nie powiększa telefonu, zapewniając jednocześnie sprawdzoną ochronę przed zarysowaniami oraz drobnymi uderzeniami. Cena 29 zł.

Link do promocji – tutaj.

02. Pasek Tech-Protect (1/2/3/4/5) 42mm/44mm

Lekki i przyjemny w dotyku pasek nylonowy. Produkt jest w 100 % dostosowany do Apple Watch’a. Producent zadbał o szczegóły i przygotował produkt najwyższej klasy. Cena: 29 zł.

Link do promocji – tutaj.

03. iWALK Power Bank Secretary Plus [10000 mAh]

Super szybki przenośny power bank – Secretary Plus 10000 mAh. Niezwykle szybki przenośny bank energii o dużej pojemności 10.000 mAh. Power bank wyposażony jest w technologię Qualcomm QC 2.0/3.0 – co oznacza 2x szybsze ładowanie! Posiada wbudowane kable typu Lightning i Micro USB oraz przydatną podstawkę pod telefon. Cena: 146,30 zł.

Link do promocji – tutaj.

04. Eve Thermo Connected 3. generacji – inteligentna głowica termostatyczna (HomeKit)

Regulator Eve Thermo to inteligenta głowica zgodna z Apple HomeKit, która umożliwia ustawienie komfortowej temperatury w domu z poziomu ekranu iPhone’a, iPada, MacBooka lub Apple Watch. Eve Thermo 3. generacji wyróżnia się od swojej starszej wersji, jeszcze bardziej czytelnym wyświetlaczem oraz znacznie cichszym silnikiem, którego zadaniem jest sterowanie zaworem grzewczym. Ma to niewątpliwie pozytywny wpływ na komfort użytkowania (szczególnie w nocy). Cena: 279, 65 zł.

Link do promocji – tutaj.

05. Aqara Gateway Zigbee (HomeKit)

Aqara Gateway HomeKit to główny element systemu Aqara Smart Home, urządzenie działa na międzynarodowym standardzie ZigBee, można nim sterować aplikacją Aqara Home, która dostępna jest w Google Play oraz Apple Store. Cena 186,15 zł.

Link do promocji – tutaj.

Więcej produktów

Link do wszystkich produktów dostępnych w specjalnych cenach znajdziecie w tym miejscu.

UWAGA! Pamiętajcie o tym, że co jakiś czas w strefie pojawiają się nowe produkty, więc warto tutaj zaglądać co jakiś czas.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl