Google anuluje konferencję I/O 2020. Co zatem z prezentacją Android 11? polecane, ciekawostki prezentacja Android 11, konferencja I/O 2020 odwołana, I/O 2020  Konferencja dla programistów Google I/O 2020 miała się odbyć w dniach 12-14 maja, jednak jak się okazuje plany się zmieniły. Google

Google anuluje konferencję I/O 2020. Co zatem z prezentacją Android 11?

Konferencja dla programistów Google I/O 2020 miała się odbyć w dniach 12-14 maja, jednak jak się okazuje plany się zmieniły.

Google wysyłało już zawiadomienia o odwołaniu konferencji, a także  zamieściło szczegółowe informacje w sieciach społecznościowych na ten temat.

Firma obiecała także zwrócić pieniądze za bilety wszystkim gościom przed 13 marca. Co było powodem odwołana imprezy? Jak nie trudno się domyślić – koronowirus.

Ze względu na obawy związane z koronawirusem (COVID-19) i zgodnie z wytycznymi zdrowotnymi CDC, WHO i innych organów ds. Zdrowia postanowiliśmy anulować I/O 2020 w Shoreline Amphitheatre.

Co zatem z prezentacją Android 11?

Google podąży za przykładem innych firm, które anulowały prezentacje fizyczne i zorganizują konferencję online. Przekaz będzie można oglądać w serwisie YouTube.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry