Google dodaje tryb incognito w Mapach na iOS polecane, ciekawostki tryb incognito, jak włączyć tryb incognito w mapach na iOS, Google Maps  Zapowiedziany kilka miesięcy temu tryb incognito wreszcie pojawił się w Google Maps na iOS. Funkcja dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji. GoogeMaps

Google dodaje tryb incognito w Mapach na iOS

Zapowiedziany kilka miesięcy temu tryb incognito wreszcie pojawił się w Google Maps na iOS. Funkcja dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji.

Aby włączyć nowy tryb musicie wykonać kilka czynności. Pierwszą z nich jest kliknięcie na ikonie naszego profilu w prawym górnym rogu, następnie trzeba dostać się do dodatkowych ustawień poprzez kliknięcie na kółku pod nazwą i to praktycznie wszystko.

Google dodaje tryb incognito w Mapach na iOS polecane, ciekawostki tryb incognito, jak włączyć tryb incognito w mapach na iOS, Google Maps  Zapowiedziany kilka miesięcy temu tryb incognito wreszcie pojawił się w Google Maps na iOS. Funkcja dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji. GoogleMaps 455x350

Jak widzicie powyżej teraz trzeba już tylko kliknąć na trybie incognito i gotowe.

W tym trybie aplikacja nie będzie zapisywać naszej historii przeglądania i wyszukiwania, a także używać naszej aktywności do personalizacji usługi, a także nie będzie udostępniać lokalizacji gdy ta jest włączona.

Pamiętajcie, że opcja dostępna jest w najnowszej wersji Google Maps, więc przed uruchomieniem aplikacji koniecznie sprawdźcie w App Store czy takową posiadacie na swoim iUrządzeniu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry