pixel5a5g

Google Pixel 5a 5G się przegrzewa

Nowe smartfony Google Pixel często stają się bohaterami wiadomości z powodu jakiegoś problemu. Niestety podobnie jest z zaprezentowanym wczoraj Pixel 5a 5G.

Jak czytamy w sieci osoby, które miały już przyjemność korzystać z nowych Pixeli narzekają na przegrzewanie się smartfonów podczas kręcenia filmu. I to nie tylko w trybie maksymalnym 4K przy 60 kl./s, ale także w 4K przy 30 kl./s.

Google Pixel 5a 5G się przegrzewa

Google Pixel 5a 5G się przegrzewa ciekawostki google pixel 5a 5g wideo, google pixel 5a 5g test, google pixel 5a 5g specs, google pixel 5a 5g sie przegrzewa, google pixel 5a 5g release date, google pixel 5a 5g news, google pixel 5a 5g camera, google pixel 5a 5g  Nowe smartfony Google Pixel często stają się bohaterami wiadomości z powodu jakiegoś problemu. Niestety podobnie jest z zaprezentowanym wczoraj Pixel 5a 5G. Google Pixel 5a 5G
Google Pixel 5a 5G

Sytuacja jest świeża i dopiero co się pojawiła, więc nie można mówić ani o jej masowym charakterze, ani o przyczynach. Ogólnie rzecz biorąc, procesor SoC Snapdragon 765G, który jest sercem smartfona, nie jest podatny na przegrzanie.

Co więcej, Pixel 5 i Pixel 4a 5G bazują na tej samej platformie i nie było z nimi takich problemów. Być może problem ma charakter oprogramowania, a Google naprawi go za pomocą aktualizacji oprogramowania.

Czekamy zatem na komentarz firmy w tej sprawie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry