Google przypadkowo wypuściło aktualizację Android 11 beta polecane, ciekawostki skąd pobrać Android 11, nowości w Aidnroid 11, Deweloper, Android 11 beta, Android 11, Android  Niektórzy właściciele smartfonów Google Pixel otrzymali dziś zupełnie przez przypadek pierwszą publiczną wersję beta Android 11. Android 11

Google przypadkowo wypuściło aktualizację Android 11 beta

Niektórzy właściciele smartfonów Google Pixel otrzymali dziś zupełnie przez przypadek pierwszą publiczną wersję beta Android 11.

Wstępnie pierwsza beta systemu miała zostać udostępniona deweloperom 3 czerwca, ale z powodu trwających zamieszek w Stanach Zjednoczonych zmieniono plany i przełożono wydanie aktualizacji.

Google przypadkowo wypuściło aktualizację Android 11 beta polecane, ciekawostki skąd pobrać Android 11, nowości w Aidnroid 11, Deweloper, Android 11 beta, Android 11, Android  Niektórzy właściciele smartfonów Google Pixel otrzymali dziś zupełnie przez przypadek pierwszą publiczną wersję beta Android 11. Android 11 1

Mishaal Rahman jeden z redaktorów XDA, któremu udało się zainstalować betę na swoim telefonie podzielił się na Twitterze kilkoma szczegółami na temat testowej wersji Android 11. Oto one!

Pierwszą zauważalną zmianą są trzy nowe rodzaje ikon.

Google przypadkowo wypuściło aktualizację Android 11 beta polecane, ciekawostki skąd pobrać Android 11, nowości w Aidnroid 11, Deweloper, Android 11 beta, Android 11, Android  Niektórzy właściciele smartfonów Google Pixel otrzymali dziś zupełnie przez przypadek pierwszą publiczną wersję beta Android 11. 1@2x 2

W menu Ustawienia pojawiła się nowa funkcja, która wyświetla karty bankowe i dodatkowe elementy sterujące na zablokowanym ekranie, przytrzymując przycisk zasilania przez długi czas.

W ustawieniach ekranu głównego pojawiły się nowe style ikon i powiadomień w postaci pływających ?bąbelków?, które pozwalają zminimalizować aplikacje, takie jak czaty w Facebook Messenger.

Pojawiły się także nowości w Pixel Launcher. Sugestie i wskazówki mogą pojawiać się na dole ekranu.

Nowości w systemie jest zapewne dużo więcej, ale na ten moment w sieci pojawiły się tylko takie informacje. Jak Wam się podobają nowości?

Jeśli chodzi o datę premiery nowego systemu, to niestety nie jest jeszcze ona znana.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry