OneTech02.06.2020
Google przypadkowo wypuściło aktualizację Android 11 beta

Niektórzy właściciele smartfonów Google Pixel otrzymali dziś zupełnie przez przypadek pierwszą publiczną wersję beta Android 11.

Wstępnie pierwsza beta systemu miała zostać udostępniona deweloperom 3 czerwca, ale z powodu trwających zamieszek w Stanach Zjednoczonych zmieniono plany i przełożono wydanie aktualizacji.

Mishaal Rahman jeden z redaktorów XDA, któremu udało się zainstalować betę na swoim telefonie podzielił się na Twitterze kilkoma szczegółami na temat testowej wersji Android 11. Oto one!

Pierwszą zauważalną zmianą są trzy nowe rodzaje ikon.

W menu Ustawienia pojawiła się nowa funkcja, która wyświetla karty bankowe i dodatkowe elementy sterujące na zablokowanym ekranie, przytrzymując przycisk zasilania przez długi czas.

W ustawieniach ekranu głównego pojawiły się nowe style ikon i powiadomień w postaci pływających „bąbelków”, które pozwalają zminimalizować aplikacje, takie jak czaty w Facebook Messenger.

Pojawiły się także nowości w Pixel Launcher. Sugestie i wskazówki mogą pojawiać się na dole ekranu.

Nowości w systemie jest zapewne dużo więcej, ale na ten moment w sieci pojawiły się tylko takie informacje. Jak Wam się podobają nowości?

Jeśli chodzi o datę premiery nowego systemu, to niestety nie jest jeszcze ona znana.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl