Google rozpoczęło testy Play Pass, czyli usługi subskrypcji płatnych aplikacji i gier ciekawostki Google Play Pass, Google, co no test Play Pass  Google rozpoczęło testy usługi Play Pass, czyli subskrypcji płatnych aplikacji i gier. Jest to usługa bardzo podobna od usługi Arcade od Apple. Google 1

Google rozpoczęło testy Play Pass, czyli usługi subskrypcji płatnych aplikacji i gier

Google rozpoczęło testy usługi Play Pass, czyli subskrypcji płatnych aplikacji i gier. Jest to usługa bardzo podobna od usługi Arcade od Apple.

Koszt miesięcznej subskrypcji wynosi 4,99 USD, oferowany jest dziesięciodniowy okres próbny. Data oficjalnej premiery nie jest znana. Nie wiadomo także ile i jakie gry będą dostępne w ramach subskrypcji.

Google rozpoczęło testy Play Pass, czyli usługi subskrypcji płatnych aplikacji i gier ciekawostki Google Play Pass, Google, co no test Play Pass  Google rozpoczęło testy usługi Play Pass, czyli subskrypcji płatnych aplikacji i gier. Jest to usługa bardzo podobna od usługi Arcade od Apple. google 2

Na powyższych zrzutach ekranu, które pojawiły się w sieci, widać, że jedną z nich gier będzie gra Stardew Walley, która kosztuje 8 USD.

Apple jak wiemy ogłosiło podobną usługę Arcade, której start odbędzie się jesienią. Za 10 USD miesięcznie użytkownicy uzyskają dostęp do najlepszych gier na iPady, komputerów Mac i Apple TV.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry