Google Store

Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?..

Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina?

Google przygotowuje się do otwarcia pierwszego sklepu przy 76 Ninth Avenue w Nowym Jorku. Dzień przed oficjalnym startem firma zamieściła w sieci  zdjęcia pokazujące wnętrze salonu. Sklep otrzymał status premium Leadership in Energy and Environmental Design (LEED), który jest dostępny tylko w 215 zielonych sklepach na świecie.

Zerknijcie na poniższe zdjęcia i powiedzcie, czy nie przypominają Wam one salonów innej firmy? Tak.. tej na A.

Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?.. polecane, ciekawostki nowy jork, Google Store, Google  Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina? s2 Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?.. polecane, ciekawostki nowy jork, Google Store, Google  Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina? s5 Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?.. polecane, ciekawostki nowy jork, Google Store, Google  Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina? s4 Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?.. polecane, ciekawostki nowy jork, Google Store, Google  Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina? s1 Google Store, czyli pierwszy stacjonarny sklep Google, który wygląda jak?.. polecane, ciekawostki nowy jork, Google Store, Google  Dziś, 17 czerwca firma Google otworzy swój pierwszy stacjonarny sklep w Nowym Jorku. W sieci pojawiły się zdjęcia zdradzające wygląd nowego salonu. Co Wam to przypomina? S6

W salonie będzie można kupić nie tylko Google Pixel, Nest, Fitbit, ale także akcesoria firm trzecich.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top