Google twierdzi, że Chrome to najszybsza przeglądarka na Macu ciekawostki safari, najszybsza pregladarka, chrome to najszybsza przegladarka, Chrome, Apple M1  Google stwierdziło , że najnowsza wersja Chrome M99 stała się najszybszą przeglądarką na Macu od czasu wydania MacBooka z czipem M1. chrome 1300x700

Google twierdzi, że Chrome to najszybsza przeglądarka na Macu

Google stwierdziło , że najnowsza wersja Chrome M99 stała się najszybszą przeglądarką na Macu od czasu wydania MacBooka z czipem M1.

teście opracowanym przez zespół Apple WebKit Chrome zdobyło rekordowe 300 punktów. Ten test symuluje uruchamianie aplikacji internetowych z różnymi technologiami w celu przetestowania responsywności przeglądarki.

Google twierdzi, że Chrome to najszybsza przeglądarka na Macu ciekawostki safari, najszybsza pregladarka, chrome to najszybsza przegladarka, Chrome, Apple M1  Google stwierdziło , że najnowsza wersja Chrome M99 stała się najszybszą przeglądarką na Macu od czasu wydania MacBooka z czipem M1. Chrome 1

Nowa wersja Chrome jest o 7% szybsza niż Safari. Testy przeprowadzono na 14-calowym MacBooku Pro z M1 Max i 64 GB pamięci RAM. Na słabym sprzęcie różnica w wydajności może być jeszcze większa.

Google zauważyło również, że od czasu wydania Chrome dla M1 pod koniec 2020 roku przeglądarka stała się o 43% szybsza. A Ty z jakiej przeglądarki korzystasz? Koniecznie daj znam znać w komentarzach.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top