chrome 1

Google wydało bardzo przydatną aktualizację Chrome dla właścicieli Maków

Przeglądarka Google Chrome dla komputerów Mac została zaktualizowana o nowe tryby oszczędzania pamięci i oszczędzania energii.

Na początek kilka zdań o samej przeglądarce. Google Chrome to popularna przeglądarka internetowa stworzona przez firmę Google. Jest ona dostępna na wiele różnych platform, w tym na komputery z systemami operacyjnymi Windows, macOS, Linux oraz na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS. Chrome słynie ze swojej szybkości, prostoty i bezpieczeństwa, dzięki czemu jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek na rynku.

Google wydało bardzo przydatną aktualizację Chrome dla właścicieli Maków ciekawostki Google Chrome, Chrome dla mac, Aktualizacja  Przeglądarka Google Chrome dla komputerów Mac została zaktualizowana o nowe tryby oszczędzania pamięci i oszczędzania energii. chrome2

Nowe tryby, które pojawiły się w najnowszej wersji przeglądarki zapewniają użytkownikom większą kontrolę nad pamięcią i żywotnością baterii.

Tryb oszczędzania pamięci zwalnia pamięć z kart, które nie są aktywnie używane, umożliwiając płynniejszą pracę z kartami, które są używane. Google twierdzi, że ten tryb jest szczególnie przydatny podczas wykonywania innych zadań intensywnie korzystających z systemu, takich jak edytowanie filmów lub granie w gry. Karty, które są nieaktywne, zostaną ponownie załadowane w razie potrzeby.

W trybie oszczędzania energii Chrome automatycznie ogranicza zadania, gdy bateria osiągnie 20 procent. Ograniczona zostanie aktywność w tle, podobnie jak efekty wizualne stron internetowych z animacjami i filmami. Obie funkcje można włączać i wyłączać za pomocą menu z trzema kropkami w przeglądarce Chrome, a ważne strony internetowe można oznaczać jako wyjątki.

Aktualizacja jest wdrażana etapami dla wszystkich użytkowników przeglądarki Chrome w wersji 108 lub nowszej.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top