Google wydało klawiaturę GBoard dla iOS gry-i-aplikacje Wideo, test GBoard, skąd pobrać GBoard, klawiatura od google na iOS, jak działa GBoard, GBoard klawiatura na iOS, GBoard  Próbowałem wielu klawiatur firm trzecich, ale po dwóch ? trzech dniach wracałem do systemowej, bo jednak sprawuje się najlepiej ze wszystkich. Jednak dzisiaj Google wydało własną klawiaturę dla iOS i gdyby nie fakt, że nie ma jej w polskim App Store, to już bym ją pobrał i sprawdził. google

Google wydało klawiaturę GBoard dla iOS

Próbowałem wielu klawiatur firm trzecich, ale po dwóch ? trzech dniach wracałem do systemowej, bo jednak sprawuje się najlepiej ze wszystkich. Jednak dzisiaj Google wydało własną klawiaturę dla iOS i gdyby nie fakt, że nie ma jej w polskim App Store, to już bym ją pobrał i sprawdził.

Wyglądem przypomina systemową klawiaturę, więc zainteresowani będą się czuli jak w domu, ale różnicą między resztą jest wbudowana wyszukiwarka. Oznacza to, że będziemy mogli wyszukiwać interesujące nas informacje podczas używania Tweetbota, Facebooka, iMessage i wielu innych aplikacji bez konieczności ich wyłączania. Dzięki temu zabiegowi użytkownik nie musi uruchamiać wielu programów po sobie i zaoszczędza czas.

Google wydało klawiaturę GBoard dla iOS gry-i-aplikacje Wideo, test GBoard, skąd pobrać GBoard, klawiatura od google na iOS, jak działa GBoard, GBoard klawiatura na iOS, GBoard  Próbowałem wielu klawiatur firm trzecich, ale po dwóch ? trzech dniach wracałem do systemowej, bo jednak sprawuje się najlepiej ze wszystkich. Jednak dzisiaj Google wydało własną klawiaturę dla iOS i gdyby nie fakt, że nie ma jej w polskim App Store, to już bym ją pobrał i sprawdził. gboard gif regularsearch

Nie zapomniano o zaimplementowaniu Glyde, pozwalającego na pisanie nad klawiaturą (podobne do Swype). Ponadto GBoard ma wbudowaną wyszukiwarkę GIF-ów, więc w każdej chwili możemy wyszukać interesujące nas ruchome obrazki.

Pełny opis:

Gboard is a new keyboard from Google for your iPhone. It has all the things you would expect from a great keyboard ? GIFs, emojis, and Glide Typing ? plus Google Search built in. No more app switching; just search and send, right from your keyboard.

Search and send anything from Google:

  • Nearby stores and restaurants
  • Videos and images
  • Weather forecasts
  • News and articles ? Sports scores ? And anything else you?d search on Google

GIFs ? Search GIFs for the best reaction

Emoji Search? Find the perfect emoji, faster

Glide Typing ? Type faster by sliding your finger from letter to letter

Privacy We know the things you type on your phone are personal, so we?ve designed Gboard to keep your private information private.

What Gboard sends to Google:

  • When you do a search, Gboard sends your query to Google?s web servers so Google can process your query and send you search results. ? Gboard also sends anonymous statistics to Google to help us diagnose problems when the app crashes and to let us know which features are used most often.

What Gboard doesn?t send to Google:

  • Everything else. Gboard will remember words you type to help you with spelling or to predict searches you might be interested in, but this data is stored only on your device. This data is not accessible by Google or by any apps other than Gboard.

Obecnie aplikacja dostępna jest tylko i wyłącznie w Amerykańskim App Store (tutaj) i obsługuje język angielski, w przyszłości pojawi się więcej obsługiwanych języków.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry