Google wypuściło testową wersję przeglądarki Chrome na MacOS z motywem nocnym polecane, ciekawostki tryb ciemny w chrome na mac, Mac, chrome z nocnym motywem  Google rozpoczęło testowanie nocnego motywu w Google Chrome na MacOS. Poniżej zamieszczamy link, który pozwoli Wam przetestować nową testową wersję Chrome. Google 1 1

Google wypuściło testową wersję przeglądarki Chrome na MacOS z motywem nocnym

Google rozpoczęło testowanie nocnego motywu w Google Chrome na MacOS. Poniżej zamieszczamy link, który pozwoli Wam przetestować nową testową wersję Chrome.

W aktualnej wersji testowej, nocny motyw działa wyłącznie w trybie ręcznym. Jak aktywować nowy tryb? Najważniejszą rzeczą jest posiadanie macOS w wersji minimum 10.14 bowiem od tej wersji Apple wprowadziło tryb nocny.

Google wypuściło testową wersję przeglądarki Chrome na MacOS z motywem nocnym polecane, ciekawostki tryb ciemny w chrome na mac, Mac, chrome z nocnym motywem  Google rozpoczęło testowanie nocnego motywu w Google Chrome na MacOS. Poniżej zamieszczamy link, który pozwoli Wam przetestować nową testową wersję Chrome. chrome 3

Jeśli będziecie chcieli skorzystać z trybu nocnego w Google Chrome to musicie po prostu uruchomić ciemny tryb w macOS. Gdy to zrobicie w Chrome także uruchomiony zostanie tryb nocny.

Wersję testową z ciemnym motywem możecie pobrać – tutaj.

Finalna wersja ma zostać udostępniona w kwietniu 2019 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry