przejdz na andorida

Google wypuszcza aplikację „Przejdź na Androida”

„Przejdź na Androida” to nowa aplikacja od Google, która jak sama nazwa wskazuje ma pomóc użytkownikowi przejść z iOS na Androida.

Aplikacja bez większego rozgłosu pojawiła się w App Store w poniedziałek. Jak pisaliśmy wyżej „Przejdź na Androida” ma pomóc użytkownikom w bezpiecznym przenoszeniu ważnych danych szybko i całkowicie bezprzewodowo.

Google wypuszcza aplikację „Przejdź na Androida” ciekawostki przejdz na anadroid, jak przejsc z ios na androida, iOS  „Przejdź na Androida” to nowa aplikacja od Google, która jak sama nazwa wskazuje ma pomóc użytkownikowi przejść z iOS na Androida. przejsdz na androida
Przejdź na Androida w App Store.

Google już wcześniej udostępniło specjalną witrynę zawierającą wszystkie instrukcje dotyczące przejścia, ale aplikacja powinna znacznie ułatwić ten proces. Za pomocą aplikacji użytkownicy będą mogli przesyłać do systemu Android zdjęcia, filmy, kontakty i wydarzenia z kalendarza. Ponadto Google udostępnia instrukcje, jak dezaktywować usługę iMessage oraz przenosić zdjęcia i filmy z iCloud.

Jest to odpowiedź firmy Google na aplikację iOS Switch firmy Apple, która jest dostępna dla wszystkich smartfonów z systemem Android i ułatwia przejście na urządzenia firmy Apple.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry