Chrome OS Flex - nowy system dla starszych komputerów Mac i PC ciekawostki system Chrome OS Flex, skad pobrac Chrome OS Flex, jak zainstalowac Chrome OS Flex, jak działa Chrome OS Flex, co to jest Chrome OS Flex, Chrome OS Flex download, Chrome OS Flex  Firma Google wydała nowy system operacyjny Chrome OS Flex. Jest on przeznaczony dla starszych komputerów Mac i PC, które nie mają wystarczającej wydajności do uruchamiania nowoczesnych systemów macOS i Windows. ChromeOS 1300x700

Chrome OS Flex – nowy system dla starszych komputerów Mac i PC

Firma Google wydała nowy system operacyjny Chrome OS Flex. Jest on przeznaczony dla starszych komputerów Mac i PC, które nie mają wystarczającej wydajności do uruchamiania nowoczesnych systemów macOS i Windows.

Chrome OS Flex jest oparty na tym samym jądrze co Chrome OS. System obsługuje Asystenta Google oraz synchronizację ze smartfonami z systemem Android. Niektóre funkcje mogą nie być dostępne w zależności od specyfikacji urządzenia.

Chrome OS Flex - nowy system dla starszych komputerów Mac i PC ciekawostki system Chrome OS Flex, skad pobrac Chrome OS Flex, jak zainstalowac Chrome OS Flex, jak działa Chrome OS Flex, co to jest Chrome OS Flex, Chrome OS Flex download, Chrome OS Flex  Firma Google wydała nowy system operacyjny Chrome OS Flex. Jest on przeznaczony dla starszych komputerów Mac i PC, które nie mają wystarczającej wydajności do uruchamiania nowoczesnych systemów macOS i Windows. 1@2x

 Jest to darmowy i zrównoważony sposób na modernizację posiadanych już urządzeń.

Wersja beta systemu Chrome OS Flex jest już dostępna w witrynie Google. System można uruchomić z dysku flash w celu przetestowania przed instalacją.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top