GPD MicroPC Micro PC - kieszonkowy mini laptop ciekawostki kieszonkowy laptop, GPD MicroPC Micro PC  MicroPC to podręczny mini laptop opracowany i zaprojektowany przez firmę GPD. Waży tylko 440g i może  doskonale zastąpić tradycyjne notebooki. To niewielkie urządzenie możecie kupić aktualnie w super cenie.  PC 1300x700

GPD MicroPC Micro PC – kieszonkowy mini laptop

MicroPC to podręczny mini laptop opracowany i zaprojektowany przez firmę GPD. Waży tylko 440g i może  doskonale zastąpić tradycyjne notebooki. To niewielkie urządzenie możecie kupić aktualnie w super cenie. 

Urządzenie wyposażone jest w  procesor Intel N4100, dysk SSD M.2 o pojemności 128 GB, który zapewnia prędkość odczytu i zapisu (odczyt: 576 MB/s, zapis: 465 MB/s). Oprócz tego dostępne jest tutaj również gniazdo RJ45 dla dostępu do sieci przewodowej i bezprzewodowy dwuzakresowy 2.4G/5G WiFi.

GPD MicroPC Micro PC - kieszonkowy mini laptop ciekawostki kieszonkowy laptop, GPD MicroPC Micro PC  MicroPC to podręczny mini laptop opracowany i zaprojektowany przez firmę GPD. Waży tylko 440g i może  doskonale zastąpić tradycyjne notebooki. To niewielkie urządzenie możecie kupić aktualnie w super cenie.  pc1

Laptop posiada 3 wejścia USB 3.0, jedno gniazdo karty TF do ręcznego tworzenia kopii zapasowych lub migracji danych w środowisku bez sieci.

GPD MicroPC Micro PC - kieszonkowy mini laptop ciekawostki kieszonkowy laptop, GPD MicroPC Micro PC  MicroPC to podręczny mini laptop opracowany i zaprojektowany przez firmę GPD. Waży tylko 440g i może  doskonale zastąpić tradycyjne notebooki. To niewielkie urządzenie możecie kupić aktualnie w super cenie.  PC2

Co ciekawe jest tutaj także podświetlana klawiatura QWERTY z podświetlaną konstrukcją, aby sprostać potrzebom awaryjnym w nocy lub przy braku światła lub przyćmionym oświetleniu. Urządzenie waży tylko 440g i można nim sterować jedną ręką.

Normalna cena tego niewielkiego gadżetu to 700 euro, ale my mamy dla Was specjalną cenę 465 euro. Wystarczy, że klikniecie w ten link.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top