badland

Gra Badland Party już dostępna w Apple Arcade

Badland Party to gra przygodowa, która nawiązuje do dobrze znanej serii Badland i dodaje kilka nowych funkcji, takich jak multiplayer online.

Badland Party kontynuuje misję twórców, polegającą na tworzeniu przygodówek typu side-scrolling o czarującej atmosferze i kolorowej grafice, uzupełnionych innowacyjną rozgrywką opartą na fizyce.

Nowa odsłona serii idzie o krok dalej w kwestii grafiki, wprowadza dziesiątki nowych postaci i umożliwia grę z przyjaciółmi, zarówno lokalnie, jak i w sieci. Gracz może też bawić się w pojedynkę, korzystając z pomocy towarzysza sterowanego przez sztuczną inteligencję.

Przetrwaj w wielu nowych światach, pokonaj gigantyczne maszyny w epickich walkach z bossami, współpracuj przy rozwiązywaniu zagadek dla wielu graczy, turlaj się, lataj, pływaj i nurkuj w pięknym świecie Badland, aby ocalić klony przed złymi urządzeniami.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać solo, czy z przyjaciółmi i rodziną, sterowanie w Badland Party i częste punkty kontrolne sprawiają, że gra jest łatwa do opanowania i od razu daje dużo radości. Do przejścia jest 40 poziomów.

Gra jest już dostępna dla użytkowników Apple Arcade.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top