Gra Cyberpunk 2077 działa lepiej na iPhone i iPad niż na PlayStation 4 czy Xbox One ciekawostki Wideo, Stadia, iPhone, iPad, Cyberpunk 2077  Nowa gra CD Projekt Red Cyberpunk 2077, która dostępna jest w Google Stadia działa lepiej na iPhone i iPad niż na PlayStation 4 czy Xbox One. CyberPunk

Gra Cyberpunk 2077 działa lepiej na iPhone i iPad niż na PlayStation 4 czy Xbox One

Nowa gra CD Projekt Red Cyberpunk 2077, która dostępna jest w Google Stadia działa lepiej na iPhone i iPad niż na PlayStation 4 czy Xbox One.

Dziennikarze 9to5Google pokazali na filmie, jak wygląda i jak działa Cyberpunk 2077 na iPhonie 12 Pro i iPadzie Pro. Zauważyli, że rozgrywka na PlayStation 4 i Xbox One regularnie spada poniżej 20 FPS natomiast na iOS gra stabilnie utrzymuje się na poziomie 60 klatek na sekundę.

Zobaczcie jak to wygląda na filmie.

Usługa przesyłania strumieniowego Google jest dostępna na urządzenia z systemem iOS jako Progressive Web App (PWA). Więcej na jej temat przeczytacie tutaj.


Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry