Gra GTA 5 na PC dostępna za darmo w Epic Games Store polecane, ciekawostki Za darmo, Promocja, jak pobrać GTA V, GTA V za darmo, Epic Games Store  Wielki hit od Rockstar Games, GTA 5, który normalnie kosztuje 129 zł, dziś możecie pobrać z Epic Games Store zupełnie za darmo. GTAV 1

Gra GTA 5 na PC dostępna za darmo w Epic Games Store

Wielki hit od Rockstar Games, GTA 5, który normalnie kosztuje 129 zł, dziś możecie pobrać z Epic Games Store zupełnie za darmo.

Aby pobrać, GTA należy zarejestrować się serwisie Epic Games i oficjalnie kupić grę, która kosztuje 0 zł. Niestety w celu pobrania gry konieczne jest podanie danych karty kredytowej.

Jeśli chodzi o grę, to nie ma co się tutaj za dużo rozpisywać ponieważ na pewno wszyscy ją dobrze znacie. Grand Theft Auto V można będzie pobrać za darmo w dniach od 14 maja do 21 maja 2020 roku.

Poniżej oficjalny zwiastun.

W sieci pojawiła się także plotka, że kolejną grą jaka zostanie udostępniona za darmo będzie Wiedźmin 3. Oczywiście gdy tylko to nastąpi damy Wam znać!

Aktualizacja

Gra ma być dostępna w sklepie od godziny 17-tej.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry