Gra GTA: Liberty City Stories na iOS dostępna w niskiej cenie gry-i-aplikacje Wideo, pobierz Grand Theft Auto: Liberty City Stories na iOS, Liberty City Stories, iPhone, iPad, iOS, GTA, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto, Gra, AppStore, Apple, App Store  Liberty City Stories to najnowsza część serii GTA. W grze jak już na pewno wiecie zamieniamy się w przestępcę i wypełniamy okraszone krwią i morderstwami misje. GTA

Gra GTA: Liberty City Stories na iOS dostępna w niskiej cenie

Liberty City Stories to najnowsza część serii GTA. W grze jak już na pewno wiecie zamieniamy się w przestępcę i wypełniamy okraszone krwią i morderstwami misje.

Dla tych osób, które jeszcze nie kupiły najnowszej części GTA mamy dobrą wiadomość. Gra właśnie została przeceniona i dostępna jest w App Store w promocyjnej cenie.

W najnowszej części GTA znacząco poprawiono grafikę, sterowanie, a także dodano wsparcie dla 3D Touch. Liberty City Stories można instalować zarówno na iPhone i iPad. Poniżej umieszczam krótki filmik na którym możecie zobaczyć grę w akcji.

Normalna cena gry to 6,99?, ale dziś dostępna jest ona w App Store za 2,99?.

[app 1061802598]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry