Gra Infinity Blade II na iPad i iPhone dostępna za darmo gry-i-aplikacje Youtube, Wideo, iPhone, iPad, Infinity Blade II, Gra, Film, AppStore  Tej apki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Druga cześć kultowej gry z roku 2011 dzisiaj dostępna jest w App Store  zupełnie za darmo. InfinityBladeII.onetech.pl  1300x700

Gra Infinity Blade II na iPad i iPhone dostępna za darmo

Tej apki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Druga cześć kultowej gry z roku 2011 dzisiaj dostępna jest w App Store  zupełnie za darmo.

Infinity Blade II to typowa gra RPG. W grze wcielamy się w rolę wojownika i toczymy bardzo ekscytujące pojedynki na miecze z naszymi przeciwnikami. Jeśli nie mieliście okazji zagrać w Infinity Blade II, to bardzo gorąco polecamy.

Normalna cena gry to 6,99?, ale dziś apka dostępna jest w super promocji i możecie ją pobrać zupełnie za darmo! Jeszcze raz gorąco polecamy.

[app 447689011]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Czarny Weekend w zgsklep.pl ciekawostki zgsklep.pl, tanie zakupy, rabat w zgsklep, Promocja, kod rabatowy zgsklep, kod rabatowy, czarny piątek w zgsklep, czarny piątek, 10  Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl. zgsklep 650x350

Czarny Weekend w zgsklep.pl

Dobra wiadomość dla wszystkich osób robiących zakupy w zgsklep. Z okazji Czarnego Piątku mamy dla Was specjalny kod rabatowy umożliwiający tańsze zakupy w zgsklep.pl.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry