doom

Gra „Mighty DOOM” pojawi się w App Store 21 marca

Mighty DOOM czyli najnowsza wersja kultowej gry DOOM, pojawi się na urządzeniach mobilnych firmy Apple już 21 marca 2023 roku.

Alpha Dog Games pracowało nad tą grą przez wiele lat, a pierwsza publiczna wersja beta była dostępna dla użytkowników z Androidem w Kanadzie i Nowej Zelandii od 12 kwietnia 2021 roku. Bethesda Softworks opublikuje tę grę na platformie iOS, oferując graczom intensywną rozgrywkę typu “run-and-shoot” z prostymi kontrolami dla urządzeń mobilnych.

W Mighty DOOM gracz wciela się w postać, która musi zmierzyć się z demonami i zbierać power-upy, jednocześnie unikając przeszkód. Gra będzie wykorzystywała uroczą grafikę, która pozwoli na przedstawienie demonicznych postaci w bardzo ciekawy sposób. Będzie to na pewno niezapomniana gra dla fanów kultowej serii DOOM.

Mighty DOOM będzie zawierał zakupy w aplikacji i płatne ulepszenia. Chociaż gra będzie dostępna w App Store od 21 marca, chętni gracze mogą dokonać wstępnej rejestracji przez stronę Bethesdy. Dzięki temu będą oni mieli możliwość otrzymywania najnowszych informacji o grze i otrzymywać specjalne bonusy przed premierą.

Mighty DOOM będzie idealną grą dla miłośników klasycznych gier typu “run-and-gun”, którzy chcą cieszyć się intensywną rozgrywką na swoim urządzeniu mobilnym. Z pewnością warto wypróbować tę grę, aby doświadczyć całkowicie nowego wymiaru kultowego świata DOOM.

Gry typu “run-and-gun” to gatunek gier, który koncentruje się na szybkiej, intensywnej rozgrywce, gdzie gracz musi przemieszczać się po planszy i jednocześnie strzelać do przeciwników. W takich grach, gracz często steruje postacią, która ciągle biegnie naprzód i nie może się zatrzymać. Wymaga to od gracza szybkich refleksów i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Gry tego typu często są bardzo wymagające, ale też bardzo ekscytujące. Oferują one wiele różnych rodzajów broni i potworów, co pozwala na tworzenie niekończącej się rozrywki. Ten gatunek był szczególnie popularny w latach 80-tych i 90-tych, ale nadal cieszy się dużą popularnością wśród wielu graczy na całym świecie.

Gdy tylko gra pojawi się w App Store damy Wam znać.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top