Gra Rayman Jungle Run dostępna w bardzo niskiej cenie gry-i-aplikacje Za darmo, Youtube, Wideo, Rayman Jungle Run, Rayman, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, iOS, gry, Gra przygodowa, Gra, Apple, App Store  Lubicie gry? Te przecenione? Jeśli tak, to na pewno ucieszycie się z tej wiadomości. Jedna z kultowych gier przygodowych dostępnych w App Store "Rayman Jungle Run" została właśnie przeceniona. Rayman 1300x700

Gra Rayman Jungle Run dostępna w bardzo niskiej cenie

Lubicie gry? Te przecenione? Jeśli tak, to na pewno ucieszycie się z tej wiadomości. Jedna z kultowych gier przygodowych dostępnych w App Store “Rayman Jungle Run” została właśnie przeceniona.

Ta świetna gra dostępna jest w tej chwili za grosze, czyli za jedyne 4,99 zł. Zatem, jeśli lubicie gry tego typu, to nie ma się nad czym zastanawiać tylko uruchomić App Store i kliknąć przycisk pobierz. Normalna cena bez promocji to 13,99 zł.

Poniżej zamieszczam krótki trailer, abyście mogli zobaczyć Jungle Run w akcji.

Gorąco polecamy!

[app 537931449]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top