Gra Rayman Origins na Mac dostępna w promocji gry-i-aplikacje Za darmo, Youtube, Wideo, Rayman, Przecena, Promocja, iPhone, iPad, iOS, gry, Gra przygodowa, Gra, Apple  Lubicie gry prawda? Jeśli tak, to na pewno ucieszycie się z tej wiadomości. Jedna z kultowych gier przygodowych dostępnych w Mac App Store "Rayman Origins" została właśnie przeceniona. Rayman 1300x700

Gra Rayman Origins na Mac dostępna w promocji

Lubicie gry prawda? Jeśli tak, to na pewno ucieszycie się z tej wiadomości. Jedna z kultowych gier przygodowych dostępnych w Mac App Store “Rayman Origins” została właśnie przeceniona.

Ta świetna gra została własnie przeceniona z 14,99? i dostępna jest w tej chwili w Mac App Store za jedyne 4,99?. Zatem, jeśli lubicie gry tego typu, to nie ma się nad czym zastanawiać tylko uruchomić Mac App Store i kliknąć przycisk pobierz.

Gorąco polecamy!

[app 696651502]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry