The Sims 4

Gra The Sims 4 bije rekordy popularności

The Sims to jedna z najpopularniejszych serii gier w historii branży. Jak się okazuje najnowsza część czyli The Sims 4 bije rekordy popularności.

Od lat 90. miliony graczy na całym świecie pochłaniają różne wersje tej symulacji życia, gdzie mogą kreować i kontrolować wirtualnych ludzi, budować im domy i pomieszczenia, a także rozwijać ich kariery i relacje z innymi postaciami.

W 2014 roku na rynku pojawiła się kolejna odsłona – The Sims 4, która szybko stała się jednym z największych hitów tamtego sezonu. Od tamtej pory gra przeszła przez wiele zmian i aktualizacji, a ostatnie doniesienia wskazują, że jej popularność wciąż rośnie.

The Sims 4 bije rekordy popularności

Gra The Sims 4 bije rekordy popularności ciekawostki zwierzęta, Together Rarer, The Sims 4, system emocji, symulacja życia, popularność, platforma cyfrowa, kontrolowanie postaci, katalog dodatków, gra wideo, globalna ekspansja, Electronic Arts, edytor CAS, dodatki, aktualizacje  The Sims to jedna z najpopularniejszych serii gier w historii branży. Jak się okazuje najnowsza część czyli The Sims 4 bije rekordy popularności. TheSims 1

Firma Electronic Arts, która odpowiada za dystrybucję gry, poinformowała niedawno, że The Sims 4 przyciągnęło już ponad 70 milionów graczy. Co ciekawe, od momentu przejścia na bezpłatną dystrybucję w październiku 2022 roku, liczba użytkowników znacznie wzrosła. Ponad 16 milionów nowych graczy dołączyło do społeczności Simów, a średnia tygodniowa liczba aktywnych użytkowników wzrosła o aż 53%.

Ta informacja z pewnością ucieszyła twórców gry, którzy nieustannie wprowadzają nowe aktualizacje, dodatki i rozszerzenia do The Sims 4. Dzięki temu gracze mają coraz więcej możliwości i opcji, a także mogą eksplorować różne wirtualne światy i prowadzić swoje postaci w nowe kierunki.

Warto zaznaczyć, że popularność The Sims 4 nie ogranicza się tylko do Ameryki Północnej, gdzie zazwyczaj gry cieszą się największą popularnością. Według EA, aż 75% nowych graczy pochodzi spoza tego regionu, co świadczy o globalnym zainteresowaniu tą produkcją. Wśród nowych fanów Simów wymienia się takie kraje jak Brazylia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania i Polska.

Oczywiście nie byłoby to możliwe bez odpowiedniej jakości gry, która od samego początku przyciągała graczy. W The Sims 4 twórcy wprowadzili szereg ulepszeń i nowości, które z pewnością przypadły do gustu fanom serii. Można tu wymienić na przykład system emocji, który pozwala na bardziej realistyczne odzwierciedlenie nastrojów i zachowań postaci, a także edytor CAS, który umożliwia jeszcze większą personalizację wyglądu i stylu Simów.

W ostatnim czasie premierę miał również najnowszy dodatek – Together Rarer, który stał się najpopularniejszym rozszerzeniem w historii The Sims 4.

A czy Ty grasz lub grałeś kiedykolwiek z Sims 4?

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top