Gra Warhammer Quest dostępna w bardzo niskiej cenie gry-i-aplikacje Wideo, Warhammer Quest, RPG, Przecena, Promocja, pobierz Warhammer Quest, opis gry Warhammer Quest, jak grać w Warhammer Quest, iPhone, iPad, gra Warhammer Quest, Gra, App Store  Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier RPG. Kultowa gra Warhammer Quest została właśnie przeceniona i dostępna jest w App Store w bardzo atrakcyjnej cenie. WarhammerQuest 1300x700

Gra Warhammer Quest dostępna w bardzo niskiej cenie

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów gier RPG. Kultowa gra Warhammer Quest została właśnie przeceniona i dostępna jest w App Store w bardzo atrakcyjnej cenie.

Warhammer Quest to turowa gra RPG. W grze sterujemy drużyną, której celem jest krótko mówiąc zniszczenie napotkanych na swojej na drodze wrogów. Jak zapewnia producent, gra oferuje ponad 25 godzin naprawdę bardzo dobrej zabawy.

Gra jest uniwersalna, więc możecie ją instalować zarówno na iPhone i iPad. Normalna cena gry bez promocji to 2,99?, lecz dzisiaj możecie ją pobrać za jedyne 0,99?.

[app 573516833]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry