Grafika odnaleziona w iOS 12.1 zdradza wygląd tegorocznego iPada Pro polecane, ciekawostki iPad Pro 2018, iPad Pro, iOS 12.1, ikona, Apple  Prezentacja nowych iPadów Pro dopiero we wtorek, a już dziś jesteśmy w 99% jak będzie wyglądać nadchodzący tablet od Apple. Oto on. iPadPro

Grafika odnaleziona w iOS 12.1 zdradza wygląd tegorocznego iPada Pro

Prezentacja nowych iPadów Pro dopiero we wtorek, a już dziś jesteśmy w 99% jak będzie wyglądać nadchodzący tablet od Apple. Oto on.

W iOS 12.1 odnaleziono grafikę, która już dziś zdradza nam wygląd nowego iPad Pro. Jak widzicie poniżej jest dokładnie tak jak mówi się w sieci od kilku miesięcy.

Grafika odnaleziona w iOS 12.1 zdradza wygląd tegorocznego iPada Pro polecane, ciekawostki iPad Pro 2018, iPad Pro, iOS 12.1, ikona, Apple  Prezentacja nowych iPadów Pro dopiero we wtorek, a już dziś jesteśmy w 99% jak będzie wyglądać nadchodzący tablet od Apple. Oto on. ipadpro2018

Nadchodzący iPad będzie miał bezramkowy ekran i pozbawiony zostanie fizycznego przycisku Home. Oprócz tego nowy iPad Pro otrzyma Face ID, które działać będzie zarówno, gdy iPad będzie w pozycji poziomej jak i pionowej.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry