OneTech24.03.2020
Grasz w gry lub oglądasz filmy na iPhone? Jeśli tak, to poznaj iWALK Crazy Link L. Gadżet, który pokochasz

Dziś chcemy polecić Wam jedną z wielu nowości jaka pojawiła się w ostatnim czasie w ofercie iWalk. Poznajcie iWALK Crazy Link L. Co to takiego? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

iWALK Crazy Link L to specjalny kabel, który został zaprojektowany z myślą o osobach, które grają lub oglądają filmy na swoich telefonach komórkowych.

Jak widzicie na powyższym zdjęciu kabel został wyposażony jest w dwie specjalne przyssawki oraz zaprojektowaną elastyczną końcówkę w kształcie litery “U” ze złączem Lightning. Po co? Odpowiedź jest prosta. Po to, aby po podłączeniu kabla do smartfonu można było wygodnie grać w swoje ulubione gry lub oglądać filmy.

Jak widać kabel jest ułożony z tyłu i w niczym nam nie przeszkadza.

Jeśli chodzi o jakość wykonania to przewód posiada bardzo wytrzymałe metalowe złącza, oplot z mocnego plecionego nylonu oraz praktyczny rzep do upięcia przewodu. Crazy Link jest w 100% kompatybilny z urządzeniami Apple posiadającymi złącze Lightning.

Więcej na temat tego niewielkiego, ale jakże przydatnego gadżetu, a także jego cenę poznacie wchodząc na stronę sklepu – w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl