Grupowanie powiadomień powraca dzięki iOS 12 polecane, ciekawostki powiadomienia w iOS 12, iPhone, iPad, iOS 12, grupowe powiadomienia w iOS 12, grupowanie powiadomień w iOS 12, Apple  Grupowanie powiadomień było dostępne w iOS 9, a później zniknęło z systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. iOS12 grupy

Grupowanie powiadomień powraca dzięki iOS 12

Grupowanie powiadomień było dostępne w iOS 9, a później zniknęło z systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple.

Na szczęście zaprezentowany niedawno iOS 12 je przywraca i dodaje jedną z ciekawszych funkcji związanych z powiadomieniami.

Grupowanie powiadomień to nie wszystko, ponieważ użytkownik ma od teraz dostęp do działania powiadomień. Nowością oprócz grupowania jest dostarczanie powiadomień po cichu, ale trzeba to ręcznie ustawić dla każdej aplikacji.

Grupowanie powiadomień powraca dzięki iOS 12 polecane, ciekawostki powiadomienia w iOS 12, iPhone, iPad, iOS 12, grupowe powiadomienia w iOS 12, grupowanie powiadomień w iOS 12, Apple  Grupowanie powiadomień było dostępne w iOS 9, a później zniknęło z systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. IMG 0257

Najpierw skupimy się na grupowaniu powiadomień, a później przyjrzymy się drugiej funkcji. Do wyboru mamy trzy możliwości grupowania, ze względu na aplikację, automatyczne lub wyłączenie funkcji. Po uruchomieniu grupowania w Centrum Powiadomień pojawi się stos powiadomień z tej samej aplikacji, a po stuknięciu w jedną z nich podejrzymy wszystkie. Właśnie stamtąd będziemy mogli usunąć powiadomienia, podejrzeć każde z osobna lub powrócić do wyświetlania stosu powiadomień.

Grupowanie powiadomień powraca dzięki iOS 12 polecane, ciekawostki powiadomienia w iOS 12, iPhone, iPad, iOS 12, grupowe powiadomienia w iOS 12, grupowanie powiadomień w iOS 12, Apple  Grupowanie powiadomień było dostępne w iOS 9, a później zniknęło z systemu operacyjnego dla urządzeń mobilnych Apple. IMG 1840

Dostarczanie powiadomień po cichu można skonfigurować wyłącznie w momencie, gdy mamy powiadomienia w Centrum Powiadomień. Przesuwamy palcem od prawej strony i stukamy na Manage. Potem pozostaje stuknąć na Dostarczaj po cichu, dzięki temu nie wyłączymy powiadomień całkowicie.

Obie funkcje są dla mnie przydatne, ale najbardziej cieszę się z powrotu grupowania powiadomień. Przed aktualizacją do iOS 12 denerwowało mnie wyświetlanie wielu powiadomień z jednej aplikacji osobno. Teraz jest zdecydowanie lepiej i mam nadzieję, że podczas beta testów nie będą pojawiały się błędy w działaniu funkcji.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top