Grupowe rozmowy FaceTime wideo, czyli jedna z nowości iOS 12.1 nie dla wszystkich polecane, ciekawostki Wideo, iOS 12, grupowe rozmowy facetime wideo, facetime wideo, Apple  Grupowe rozmowy FaceTime wideo, czyli jedna z nowości w iOS 12.1  jak się okazuje nie będzie dostępna dla wszystkich osób, które wykonają aktualizację iOS. FaceTime

Grupowe rozmowy FaceTime wideo, czyli jedna z nowości iOS 12.1 nie dla wszystkich

Grupowe rozmowy FaceTime wideo, czyli jedna z nowości w iOS 12.1  jak się okazuje nie będzie dostępna dla wszystkich osób, które wykonają aktualizację iOS.

Grupowe rozmowy FaceTime Wideo jest to opcja, która pozwala na rozmawianie z kilkunastoma osobami jednocześnie za pomocą FaceTime Wideo.

Wczoraj w sieci pojawiła się informacja, że funkcja ta niestety dostępna będzie tylko dla osób posiadających minimum iPhone?a 6s. Na starszych iUrządzneiach, czyli na iPhone 6iPhone 5s oraz starszych iPad  korzystanie z tej aplikacji nie będzie możliwe.

Poniżej zamieszczam wideo na którym możecie zobaczyć działanie funkcji.

Dla przypomnienia dodam, że finalna i oficjalna wersja iOS 12.1 dla wszystkich zostanie udostępniona najprawdopodobniej 30 października. Oczywiście gdy tylko to nastąpi to damy Wam znać.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top