Gry kompatybilne z iPhone 6s/6s Plus i 3D Touch to..? polecane, ciekawostki iPhone 6s Plus, iPhone 6s, iPhone, iPad, gry na ios, Gry kompatybilne z 3D Touch, gry działające z 3d touch, 3d touch  Czas pokaże jak programiści zaimplementują korzystanie z 3D Touch w grach i aplikacjach. Według mnie obecnie funkcja ma za mało kompatybilnych ze sobą aplikacji i gier. Wszystkie można zliczyć na palcach jednej ręki, przynajmniej w przypadku tych bardziej rozrywkowych. iPhone6s.7

Gry kompatybilne z iPhone 6s/6s Plus i 3D Touch to..?

Czas pokaże jak programiści zaimplementują korzystanie z 3D Touch w grach i aplikacjach. Według mnie obecnie funkcja ma za mało kompatybilnych ze sobą aplikacji i gier. Wszystkie można zliczyć na palcach jednej ręki, przynajmniej w przypadku tych bardziej rozrywkowych.

Głównym zastosowaniem funkcji jest rozpoznawanie siły nacisku, która pozwala na dodanie nowej funkcjonalności w aplikacjach i interfejsie systemowym. Obecnie współpracuje jedynie z większością aplikacji systemowych i niektórymi firm trzecich. Niektóre z nich pozwalają na podgląd zawartości, a inne wybór funkcji aplikacji, po czym uruchamia się ona w wybranym wcześniej kontekście.

To jedynie wierzchołek góry lodowej, ciekawiej zrobi się po dodaniu wsparcia dla 3D Touch w grach, obecnie kontrola niektórych z nich jest problematyczna. Po dodaniu kompatybilności gracze zyskają kolejną warstwę funkcji, które będą zależne od przewidywań programistów. Niestety, lista kompatybilnych gier jest śmiesznie krótka, a większość z nich ma skróty w ikonie, pozwalające na uruchomienie ich w wybranym przez użytkownika trybie.

Poniżej przedstawię wam pierwsze kompatybilne gry. Nie ma ich za wiele, ale wraz z upływającym czasem powinno pojawić się więcej produkcji.

AG Drive

W większości tego typu produkcji, przyspieszamy,trzymając palec po prawej stronie, a hamujemy lewą. W AG Drive możemy kontrolować prędkość dzięki 3D Touch. Im mocniej naciśniemy na wyświetlacz, tym prędkość będzie wyższa.

[app 789356890]

Magic Piano

Przyjemnie się w to gra, wybieramy odpowiedni utwór i zaczynamy grać na pianinie. Implementacja 3D Touch w tym przypadku sprawia, że mocniejsze przyciśnięcie to głośniejszy dźwięk.

[app 421254504]

[STO] Special Tactics Online

To nadal ta sama produkcja, co wcześniej, choć dodanie wsparcia dla 3D Touch wydatnie ułatwia wybieranie wielu oddziałów jednocześnie.

[app 867266659]

Blobs Game

Dłuższe przytrzymanie ikony sprawi, że pojawi się menu kontekstowe, pozwalające na uruchomienie gry w wybranym przez nas trybie rozgrywki. Podczas niej mocniejsze stuknięcie sprawi, że nasza kula będzie mniejsza od pozostałych, co ułatwi poruszanie się po labiryncie z kochającymi nas plamami.

[app 966368990]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top