Gry na Netflix oficjalnie dostępne ciekawostki Netflix, jak wlaczyc gry na netfix, jak grac w gry na netflixie, gry na netflixie w ramach sybskrypcji, gry na netflix, Android  Gry na Netflix już oficjalnie. Netflix ogłosił uruchomienie sekcji gier wideo w aplikacji na Androida. Nowość pojawi się na całym świecie, ale nie od razu. Netflix gry 1 1300x700

Gry na Netflix oficjalnie dostępne

Gry na Netflix już oficjalnie. Netflix ogłosił uruchomienie sekcji gier wideo w aplikacji na Androida. Nowość pojawi się na całym świecie, ale nie od razu.

Aktualizacja będzie stopniowo dostępna dla wszystkich. W pierwszej kolejności z gier będą mogli skorzystać użytkownicy Androida.

Gry na Netflix

Gry na Netflix oficjalnie dostępne ciekawostki Netflix, jak wlaczyc gry na netfix, jak grac w gry na netflixie, gry na netflixie w ramach sybskrypcji, gry na netflix, Android  Gry na Netflix już oficjalnie. Netflix ogłosił uruchomienie sekcji gier wideo w aplikacji na Androida. Nowość pojawi się na całym świecie, ale nie od razu. netflix gry

Osoby korzystające z systemu iOS niestety muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Nowość na iPhone pojawi się nieco póżniej.

W tej chwili oferta jest dość uboga. W aplikacji dostępnych jest tylko 5 gier. Są to:

  • Stranger Things: 1984,
  • Stranger Things 3: The Game,
  • Shooting Hoops,
  • Card Blast,
  • Teeter Up.

Netflix od dłuższego czasu rozwijał funkcję gier mobilnych. Od kilku miesięcy trwały testy nowości w Polsce, Hiszpanii i Włoszech.

Jak wspomnieliśmy na początku w tej chwili tylko urządzenia z Androidem mogą korzystać z oferty gier. Gdy nowość pojawi się na iPhone od razu damy Wam znać.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry