xbox

Gry na Xbox wkrótce staną się znacznie droższe

Microsoft oficjalnie zapowiedział wzrost cen gier na Xboxa z własnych studiów. Zmiana wejdzie w życie w przyszłym 2023 roku.

Xbox to seria konsol do gier stworzonych przez firmę Microsoft. Pierwsza generacja Xboxów została wydana w 2001 roku, a obecnie na rynku dostępna jest piąta generacja tej konsoli, znana jako Xbox One. Xbox oferuje szeroką gamę gier, od tytułów ekskluzywnych dla tej platformy po zróżnicowane gatunki od największych producentów gier na świecie. Xbox także oferuje wiele opcji rozrywki poza graniem w gry, takich jak dostęp do usług streamingowych, takich jak Netflix czy Hulu.

Jak się okazuje za miesiąc gry “Starfield”, “Redfall” i “Forza Motorsport” na konsolę Xbox Series X/S w Stanach Zjednoczonych będą kosztować 70 dolarów, czyli o 10 dolarów więcej od pierwotnej ceny. Procentowy wzrost kosztów będzie zależał od konkretnego regionu.

Gry na Xbox wkrótce staną się znacznie droższe ciekawostki Gry na Xbox będą droższe, Gry na Xbox  Microsoft oficjalnie zapowiedział wzrost cen gier na Xboxa z własnych studiów. Zmiana wejdzie w życie w przyszłym 2023 roku. Xbox

Warto zauważyć, że niektórzy wielcy wydawcy, w tym Sony, EA i Take-Two Interactive, sprzedają już w USA gry w cenie 70 dolarów. Prawdopodobnie Microsoft był w stanie powstrzymać wzrost cen tylko dlatego, że firma nie opiera się na grach jako głównym źródle dochodów.

Na szczęście wzrost cen własnych projektów Microsoftu nie dotknie abonentów Game Pass – wszystkie te gry będą dla nich dostępne w dniu premiery za darmo.

Dla tych, który jeszcze nie wiedzą Game Pass Microsoft to usługa cyfrowej dystrybucji gier komputerowych dostępna dla użytkowników konsol Xbox i komputerów z systemem Windows. Dzięki Game Pass, użytkownicy mogą grać w wiele różnych gier na swoich urządzeniach bez konieczności ich kupowania. Usługa ta oferuje dostęp do szerokiego wyboru gier, w tym najnowszych tytułów i klasycznych hitów. Użytkownicy mogą zapisać się na subskrypcję Game Pass, dzięki czemu będą mogli korzystać z usługi w ramach miesięcznego lub rocznego abonamentu.

Co o tym sądzisz? Daj znać w komentarzach.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top