Gra GTA: Liberty City Stories dostępna na iPhone i iPad gry-i-aplikacje Wideo, pobierz Grand Theft Auto: Liberty City Stories na iOS, Liberty City Stories, iPhone, iPad, iOS, GTA, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto, Gra, AppStore, Apple, App Store  Rockstar Games przygotowało Świąteczny prezent dla wszystkich fanów GTA. Kolejna część klasycznej gry, w której zamieniamy się w przestępcę i wypełniamy okraszone krwią i morderstwami misje właśnie trafiła do App Store. GTA

Gra GTA: Liberty City Stories dostępna na iPhone i iPad

Rockstar Games przygotowało Świąteczny prezent dla wszystkich fanów GTA. Kolejna część klasycznej gry, w której zamieniamy się w przestępcę i wypełniamy okraszone krwią i morderstwami misje właśnie trafiła do App Store.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories, bo o tej produkcji piszemy, jest kolejną częścią wypuszczoną na iOS. W najnowszej części poprawiono grafikę gry, sterowanie, a także dodano wsparcie dla 3D Touch. Liberty City Stories dostępna jest zarówno na iPhone i iPad. Poniżej umieszczam krótki filmik na którym możecie zobaczyć grę w akcji.

Gorąco polecamy. Gra kosztuje 6,99?.

[app 1061802598]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top