Gumowe wkładki douszne do AirPods Pro dostępne osobno w Apple Store Online polecane, ciekawostki wkładki douszne, gdzie kupić gumki do AirPods Pro, AirPods Pro  Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem AirPods Pro, to wiesz, że na końcach posiadają one specjalne gumowe wkładki, które umieszczamy w uchu. AirPodsPro

Gumowe wkładki douszne do AirPods Pro dostępne osobno w Apple Store Online

Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem AirPods Pro, to wiesz, że na końcach posiadają one specjalne gumowe wkładki, które umieszczamy w uchu.

Wkładki dostępne są w trzech różnych rozmiarach i można je szybko wymieniać dopasowując je do wielkości ucha. Ale podczas częstych wymian niestety można wkładki bardzo szybko zagubić i co wtedy?

Gumowe wkładki douszne do AirPods Pro dostępne osobno w Apple Store Online polecane, ciekawostki wkładki douszne, gdzie kupić gumki do AirPods Pro, AirPods Pro  Jeśli jesteś szczęśliwym właścicielem AirPods Pro, to wiesz, że na końcach posiadają one specjalne gumowe wkładki, które umieszczamy w uchu. wkladki

Dziś do oferty firmy Apple jak widzicie powyżej trafiły właśnie osobne wkładki douszne do AirPods Pro. Dostępne są 3 wielkości, a gumki sprzedawano są po 2 komplety. Cena jest stosunkowo nie duża bo kosztują jedynie 39 zł.

Wkładki dostępne są w trzech rozmiarach: małe, średnie, duże. Link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry