HomePod

Gurman: Apple wprowadzi wkrótce nowy duży HomePod

Według na pewno wszystkim dobrze znajomego reportera Marka Gurmana, fani inteligentnego głośnika HomePod wkrótce będą mieli nie lada gratkę.

Źródło Marka, najwyraźniej pochodzące bezpośrednio od Apple mówi że nowy duży HomePod, który został wycofany z oferty w marcu 2021 roku z powodu niskiej sprzedaży, ma zostać zaprezentowany stosunkowo szybko.

Apple HomePod to inteligentny głośnik, który został opracowany przez Apple Inc. Jest kompatybilny z systemem operacyjnym iOS i pozwala użytkownikom na słuchanie muzyki, odbieranie połączeń telefonicznych oraz kontrolowanie inteligentnego domu za pomocą poleceń głosowych. HomePod jest wyposażony w system audio firmy Apple, który automatycznie dostosowuje dźwięk do pomieszczenia, w którym jest używany. Głośnik posiada 7 mikrofonów, które pozwalają na rozpoznawanie poleceń głosowych nawet w hałaśliwym otoczeniu.

Urządzenie pozwala na bezprzewodowe połączenie z innymi urządzeniami Apple, takimi jak iPhone, iPad czy Mac, dzięki czemu możemy uzyskać dostęp do naszej biblioteki muzycznej z każdego miejsca w domu. Wbudowany asystent głosowy Siri pozwala na zarządzanie inteligentnym domem, planowanie codziennych zadań oraz odpowiadanie na pytania.

W skrócie, Apple HomePod to inteligentny głośnik, który łączy w sobie funkcjonalność, design i jakość dźwięku. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę i chcą mieć pełną kontrolę nad swoim inteligentnym domem.

Gurman: Apple wprowadzi wkrótce nowy duży HomePod ciekawostki HomePod 2023, Home Pod 2  Według na pewno wszystkim dobrze znajomego reportera Marka Gurmana, fani inteligentnego głośnika HomePod wkrótce będą mieli nie lada gratkę. HomePod

Z informacji, do których udało się dotrzeć Gurmanowi, nowa generacja dużego HomePoda ma być mocno oparta na swoim poprzedniku, a jedynym poważnym unowocześnieniem designu będzie górny touchpad, który prawdopodobnie będzie mniej więcej taki sam, jak w HomePodach mini.

Za wydajność urządzenia ma odpowiadać nowy układ Apple S8 zastosowany w najnowszym Apple Watch, a układ dźwiękowy również otrzyma upgrade, dzięki któremu będzie lepiej brzmiał. Być może najważniejsze jest jednak to, że Apple zaplanowało wycenę nowego HomePoda znacznie agresywniej niż miało to miejsce w przypadku pierwszej generacji, co powinno sprawić, że będzie on radził sobie znacznie lepiej w sprzedaży.

Co prawda z informacji “relatively soon” nie da się wywnioskować, kiedy dokładnie nadejdą nowości, ale biorąc pod uwagę, że pierwsza generacja tego produktu została zaprezentowana światu na WWDC, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby stało się to również w tym roku. Ale kto wie, może już dziś zostanie zaprezentowany nowy głośnik.

Czytaj także:

Możesz być zainteresowany

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top