ios16

Gurman o nowościach w iOS 16

iOS 16 , który zostanie zaprezentowany na WWDC w czerwcu, będzie zawierał „znaczące” ulepszenia – mówi o tym Mark Gurman z Bloomberga.

Jak donosi Mark, najnowszy system iOS będzie zawierał „znaczące” ulepszenia powiadomień i nowe funkcje monitorowania kondycji, ale wygląd systemu iOS się nie zmieni, powiedział dziś Mark Gurman z Bloomberga.

Nowości w iOS 16

Gurman o nowościach w iOS 16 ciekawostki nowosci w ios 16, ios 16 wsparcie, ios 16 release date, iOS 16 kiedy, ios 16 beta profile, ios 16 beta, iOS 16  iOS 16 , który zostanie zaprezentowany na WWDC w czerwcu, będzie zawierał „znaczące” ulepszenia - mówi o tym Mark Gurman z Bloomberga. iOS16

W swoim najnowszym biuletynie Power On Gurman pisze, że nie spodziewa się poważnego przeprojektowania iOS, ale zamiast tego następna wersja iOS będzie zawierać ulepszenia powiadomień i nowe funkcje śledzenia zdrowia.

Nie spodziewam się kompleksowego przeprojektowania interfejsu iOS, mimo że system niewiele się zmienił od iOS 7. W iPadOS 16 Ale może pojawić się nowy wielozadaniowy interfejs, a system dla Apple Watch może wzbogacić się o poważne aktualizacje śledzenia aktywności i zdrowia.

Apple przedstawi system iOS 16 wraz z iPadOS 16, macOS 13, watchOS 9 i tvOS 16 podczas WWDC, które oficjalnie odbędzie się od 6 do 10 czerwca.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top