Mark Gurman o prezentacji iPhone 13 / 13 Pro ciekawostki prezentacja, online, MacBook Pro 16, MacBook Pro 14, MacBook Pro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, cena, Apple Store  Apple zorganizuje we wrześniu prezentację na której pojawi się wiele nowych urządzeń. Poinformował o tym dziennikarz Mark Gurman w biuletynie Bloomberg Power On. iPhone13 1

Mark Gurman o prezentacji iPhone 13 / 13 Pro

Apple zorganizuje we wrześniu prezentację na której pojawi się wiele nowych urządzeń. Poinformował o tym dziennikarz Mark Gurman w biuletynie Bloomberg Power On.

Najnowszy raport Gurmana nie ujawnia żadnych nowych informacji. O tym, co Apple zaprezentuje na wrześniowej konferencji mówi się już od kilku miesięcy. Zazwyczaj Apple jest bardzo przewidywalne odnośnie swoich konferencji, jednak od zeszłego roku ich plany cały czas skutecznie krzyżuje epidemia koronawirusa, z którą wszyscy musimy się nadal borykać. Pewnym utrudnieniem dla firmy mogą być też problemy z dostawcami części i elementów składowych komputerów, mimo prób zarezerwowania podzespołów do ich produkcji, występuje cały czas spory ich niedobór.

Mark Gurman o prezentacji iPhone 13 / 13 Pro ciekawostki prezentacja, online, MacBook Pro 16, MacBook Pro 14, MacBook Pro, iPhone 13 Pro max, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini, cena, Apple Store  Apple zorganizuje we wrześniu prezentację na której pojawi się wiele nowych urządzeń. Poinformował o tym dziennikarz Mark Gurman w biuletynie Bloomberg Power On. Apple 1 1300x700

Jakie produkty Apple pokaże we wrześniu:

 

  • iPhone 13
  • iPhone 13 mini
  • iPhone 13 Pro
  • iPhone 13 Pro Max
  • Apple Watch Series 7
  • AirPods 3. generacji
  • iPad mini 6. generacji
  • iPad 9. generacji

Prezentacja iPhone 13 / 13 Pro

 

Mark informował także o tym, że tegoroczna seria otrzyma nazwę 13, a nie 12S. Najnowsze smartfony giganta z Cupertino będą wyposażona w wyświetlacz ProMotion 120 Hz, portretowy tryb wideo, mniejszy notch, nowe funkcje aparatu, i szybszy chip A15.

Gurman nie określił, w jakiej formie odbędzie się impreza. Przez ostatnie półtora roku Apple robiło konferencję online, więc najprawdopodobniej i prezentacja iPhone 13 będzie w trybie wirtualnym.

W raporcie pojawiła się także informacja o nowych komputerach. Mark powiedział, że 14-calowy i 16-calowy MacBook Prowejdzie do sprzedaży, gdy obecny MacBook Pro będzie miał dwa lata”. Dla przypomnienia dodamy, że MacBook Pro 16-cali został wydany w listopadzie 2019 roku, więc nowe MacBooki Pro powinny zostać zapowiedziane pod koniec tego roku. Dodatkowo pojawia się dużo sprzecznych pogłosek na temat nowych MacbBooków pro. Największą niewiadomą jest, czy będą one wyposażone w kontrowersyjny panel jakim jest Touch Bar, którego jedni nienawidzą, a inni często używają. Apple może pokazać nowe komputery, istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że ich sprzedaż będzie poważnie opóźniona przez brak półprzewodników. Drugą możliwością jest przełożenie premiery do czasu, aż Apple będzie w stanie wyprodukować wystarczającą ich ilość, zdolną zaspokoić światowy popyt na nowe urządzenia.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry