Hakerzy włamali się do Microsoftu i ukradli 37 GB danych ciekawostki Microsoft, Hakerzy włamali się do Microsoftu  Grupa hakerów Lapsus$ włamała się na serwer Microsoftu i uzyskała archiwum danych o kodzie źródłowym o łącznej wielkości  37 GB. W bazie dostępne były setkami projektów, w tym Bing i Cortana. microsoft 1 1300x700

Hakerzy włamali się do Microsoftu i ukradli 37 GB danych

Grupa hakerów Lapsus$ włamała się na serwer Microsoftu i uzyskała archiwum danych o kodzie źródłowym o łącznej wielkości  37 GB. W bazie dostępne były setkami projektów, w tym Bing i Cortana.

Osoby atakujące wrzuciły już na torrenty pierwsze 9-gigabajtowe archiwum. Zawiera informacje o ponad 250 wewnętrznych projektach Microsoft.

Hakerzy włamali się do Microsoftu i ukradli 37 GB danych ciekawostki Microsoft, Hakerzy włamali się do Microsoftu  Grupa hakerów Lapsus$ włamała się na serwer Microsoftu i uzyskała archiwum danych o kodzie źródłowym o łącznej wielkości  37 GB. W bazie dostępne były setkami projektów, w tym Bing i Cortana. microsoft 1 1

Portal BleepingComputer zgłasza, że ​​dane zostały skradzione z serwera Microsoft Azure DevOps. Niektóre z ujawnionych projektów zawierały również listy i dokumentację przeznaczone dla inżynierów Microsoftu.

Na początku tego roku grupa Lapsus$ przyznała się do zhakowania Samsunga, Mercado Libre, Nvidii, Ubisoftu i Vodafone.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top