Hakerzy wypowiedzieli wojnę rosyjskiemu rządowi. Już są konsekwencje ciekawostki wojna na ukrainie, ukraina, Rosja, Hakerzy z Anonimous  Hakerzy z Anonimous oficjalnie zapowiedzieli swój sprzeciw wobec państwa rosyjskiego. Grupa przyznała się do cyberataku w serwisie informacyjnym. hakerzy 1300x700

Hakerzy wypowiedzieli wojnę rosyjskiemu rządowi. Już są konsekwencje

Hakerzy z Anonimous oficjalnie zapowiedzieli swój sprzeciw wobec państwa rosyjskiego. Grupa przyznała się do cyberataku w serwisie informacyjnym.

Wieczorem 24 lutego strona internetowa kanału informacyjnego RT uległa awarii. Według redakcji portal stanowy został poddany atakowi DDos ze strony amerykańskich hakerów.

Tego samego dnia doszło do awarii w pracy serwisu Kremla. Według Centrum Incydentów Komputerowych poziom zagrożenia atakami był krytyczny.

Anonimous to grupa hakerów, których celem jest wpływanie na politykę za pomocą technologii komputerowej. Ideologia wspólnoty to ochrona praw człowieka i promocja wolności słowa. Na swoim koncie na Twitterze grupa twierdzi, że jest odpowiedzialna za zakłócenie działania witryny RT.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top